SKS 137 Delfin

7 Memoriał Bogdana Kruszyna - Kotulskiego

Facebook - to lubię

W sobotę 20 maja 2017 na pływalni przy ul. Sienkiewicza, odbyła się już 7 edycja zawodów pływackich upamiętniających postać zasłużonego dla łódzkiego pływania trenera Bogdana Kruszyny - Kotulskiego, założyciela wielu klubów pływackich m.in. naszego klubu Delfin i MKS Trójki Łódź.

Na starcie stanęły dzieci z rocznika 2005 i 2006 oraz młodsi.

Naszą szkołę i klub reprezentowali następujący uczniowie:

Katarzyna Adamczyk, Jan Gajda, Małgorzata Grocholińska, Michał Kąsiel, Natalia Łobejko, Oliwier Malinowski, Mateusz Michałowski, Sandra Papis, Natalia Piekarska, Ewa Trębska, Maksym Wiaderny, Karol Kryszczuk, Kornelia Domańska, Maja Grzebieluch i Aleksander Wirowski.

Bardzo dobrze spisali się wszyscy zawodnicy, gdyż oprócz uzyskania rekordów życiowych na poszczególnych dystansach, zdobywali również dyplomy i medale.

Worek z medalami rozwiązały nasze piękne delfinistki:

KASIA ADAMCZYK i MAJA GRZEBIELUCH,

zdobywając odpowiednio srebro i brąz na 50 m motylem. Wśród chłopców nie było mocnych na delfinów z Delfina:

OLKA WIROWSKIEGO i JANKA GAJDY, którzy nie mieli sobie równych. Obaj zdobyli złota i wypływali nowe rekordy życiowe.

Kolejne medale były udziałem:

KASI ADAMCZYK- srebro na 100 kraulem,
KORNELII DOMAŃSKIEJ- brąz na 100 klasycznym,
OLKA WIROWSKIEGO - brąz na 100 klasycznym.

W strefie finałowej nagradzanej dyplomami znaleźli się:

MAJA GRZEBIELUCH - 4 m - 100 zmiennym,
KORNELIA DOMAŃSKA -5 m - 100 grzbietem,
OLIWIER MALINOWSKI -5 m - 50 motylem,
MICHAŁ KĄSIEL - 5 m - 100 grzbietem,
NATALIA PIEKARSKA - 6 m - 50 motyl oraz 6 m 100 grzbietem.

Nasza sztafeta w składzie : Maja, Janek, Kasia oraz Olek wywalczyła 4 m (z czasem: 2:12,26), nieznacznie ustępując drugiej i trzeciej drużynie.

Ponadto Kasia Adamczyk zajęła 4 miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika w kategorii 11 lat,  Olek Wirowski zajął 5 m. w kat 12, lat, a w kategorii 11 lat i młodsi, wśród chłopców Jan Gajda uplasował się na 7 miejscu.

Gratulujemy startów i wspaniałych wyników.

Dziękujemy za gorący i niezastąpiony doping, zgromadzonych licznie na trybunie MKS Trójki, naszych Rodziców.