SKS 137 Delfin

2009

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu dzieci 8 i 9 lat


W dniu 30 listopada br. na pływalni Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu” odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu dzieci 8 i 9 lat.

Do zawodów przystąpiło 433 zawodników z 22 klubów Łodzi i Województwa a wśród nich 35 osobowa reprezentacja naszych uczniów i jednocześnie zawodników SKS 137 Delfin Łódź. „Delfinki” wywalczyły 8 medali, najwięcej spośród wszystkich biorących udział w zawodach klubów.

Złoty medal zdobyła Zosia Adamczyk z klasy 3A w konkurencji 25m st. grzbietowym oraz srebrny -25m st. motylkowym.

Srebrne medale - Feliks Rubin w konkurencji 50m st. dowolnym i Emil Goniszewski 25m st. motylkowym uczniowie klasy 4F.

Medale brązowe – Olek Lichański 50m st.klasycznym z klasy 4F,Tymek Ogiński w konkurencji 25m st. dowolnym i 25m st. motylkowym oraz Tymon Brzeziński w konkurencji 25m st. grzbietowym uczniowie klasy 3A.

W najlepszej dziesiątce zawodników w poszczególnych konkurencjach znaleźli się :Patrycja Kotulska, Bianka Cieplucha, Karolina Rozwadowska, Jan Wirowski, Agata Śliwińska, Oskar Dębski, Piotr Lesiak, Zuzia Woźniak uczniowie klasy 3a i 3b oraz Natalia Pożycka, Natalia Mańko, Nikola Powalska, Krystian Lewandowski, Artur Strzemecki i Adam Jałkiewicz z klasy 4F.

Sukcesem były też rezultaty pozostałych reprezentantów -Marty Kowalskiej, Kamili Rudzińskiej, Jagody Krystek, Martyny Augustyniak, Martyny Łobaty, Julii Rapsiewicz, Ani Niedźwieckiej, Karoliny Janczak, Leny Pudlarz, Łukasza Maciaszczyka, Kamila Plucińskiego, Artura Maraszka, Antka Mierzejewskiego, Antka Milczarka i Jakuba Domańskiego. Wykazali się oni dużą walecznością i sportową rywalizacją ustanawiając wiele rekordów życiowych.

Wszystkim wielkie gratulacje i brawa !!!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc organizacyjną, wsparcie i kibicowanie dzieciom.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


PDF Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia: Agata Aniołek-Kowalska, Izabela Gutenplan


Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu dzieci 8 i 9 lat


I Otwarte Mistrzostwa Grójca w pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec


Wspaniałą formę zaprezentowani nasi zawodnicy w Grójcu w sobotę, 25.11.2017, skąd przywieźli 42 medale oraz 3 puchary. Były to Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Grójca w pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. Nasza liczna reprezentacja (54 zawodników) uzyskała rekordową liczbę medali i dyplomów. Zawodnicy pobili również wiele swoich życiówek.

Nasi złoci medaliści to:

Zofia Adamczyk, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:48,40
Karolina Rozwadowska, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 1:00,34
Katarzyna Adamczyk, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:34,45
Maja Grzebieluch, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:35,30
Maja Grzebieluch, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:33,68
Ewa Zajączkowska, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:33,15
Ewa Zajączkowska, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:33,36
Feliks Rubin, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:35,53
Jan Gajda, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:44,32
Jan Gajda, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:35,67
Michał Kąsiel, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:37,46
Aleksander Wirowski, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:37,80
Aleksander Wirowski, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:32,65
Jan Walas, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:36,51
Mikołaj Auguściński, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:39,42
Patryk Leśniewski, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:34,05

srebrni:

Zofia Adamczyk, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:44,30
Karolina Janczak, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 1:00,51
Barbara Mączkowska, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:42,75
Roksana Wodecka, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:29,45
Roksana Wodecka, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:33,09
Tymoteusz Ogiński, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:54,73
Feliks Rubin, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:51,43
Aleksander Lichański, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:47,52
Piotr Kulawiec, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:50,19
Maksym Wiaderny, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:49,20
Oliwier Malinowski, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:37,73
Adam Pudlarz, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:31,76
Mikołaj Auguściński, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:38,59
Adam Pudlarz, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:39,85
Patryk Leśniewski, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:29,54

brązowi:

Nicola Powalska, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:48,30
Katarzyna Adamczyk, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:32,92
Natalia Piekarska, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:41,16
Natalia Piekarska, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:38,34
Tymon Brzeziński, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:51,32
Krystian Lewandowski, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:50,12
Aleksander Lichański, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:51,97
Michał Kąsiel, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:34,24
Jan Walas, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:39,92

 

Ponadto nasze 2 sztafety zdobyły 2 złote medale i puchary w konkurencji 4x50 dow i 4x50 zm w składach odpowiednio:

  • Jan Gajda, Zuzanna Dałek, Maja Grzebieluch, Patryk Leśniewski
  • Ewa Zajączkowska, Katarzyna Adamczyk, Aleksander Wirowski, Roksana Wodecka

Dzięki uzyskanym wynikom Nasz Klub zdobył Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec.

 Gratulujemy wyników.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


 Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Specjalnie podziękowania dla p. Roberta Józefika (nauczyciela WF w SP137) za wspieranie swoją obecnością naszych zawodników i użyczenie profesjonalnego aparatu fotograficznego.


I Otwarte Mistrzostwa Grójca w pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec


Od Młodzika do Olimpijczyka pierwsze eliminacje w sezonie 2017/2018


Młodzi pływacy pływali na OMDO w Warszawie.

W minioną sobotę (21.10.2017), na warszawskiej pływalni Uniwersytetu Medycznego, odbyła się I runda zawodów pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka” w zez 2017/2018. Na zawodach stratowała rekordowa ilość dzieci,ok 1060 z 75 klubów. My również braliśmy udział w bardzo licznym składzie.

Klub SKS 137 Delfin reprezentowali: 

Adamczyk Zosia, Cieplucha Bianka, Rozwadowska Karolina, Śliwińska Agata, Brzeziński Tymon, Ogiński Tymon, Wirowski Jaś, Mierzejwski Antek, Janczak Karolina, Niedźwiecka Ania, Woźniak Zuzia, Dębski Oskar, Lesiak Piotr, Klatka Nina, Lenart Sonia, Mączkowska Basia, Rudzińska Kamila, Włodarczyk Zuzia, Kowalska Marta, Pożycka Natalia, Powalska Nikola, Mikołajczyk Adrian, Żebrowski Nikodem, Rubin Feliks, Lichański Olek, Strzemecki Artur, Goniszewski Emil, Adamczyk Katarzyna, Grocholińska Małgosia, Łobejko Natalia, Piekarska Natalia, Grzebieluch Maja, Zajączkowska Ewa, Malinowski Oliwier, Wiaderny Maksym, Dąbek Paweł, Kąsiel Michał, Walas Janek, Auguśiński Mikołaj, Pudlarz Adam

 

Bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy, którzy przywieźli medale i dyplomy do Łodzi:

Oskar Dębski – I m - 50 m st. grzbietowym
Karolina Rozwadowska- III m – 50 m stylem motylkowym, 6 m – 50 m st. dowolnym
Tymon Ogiński – III m – 50 m st. motylkowym
Feliks Rubin- III m – 50 m st. grzbietowym
Zosia Adamczyk – 4 m i 5 m – 50 m st. grzbietowym, 50 m st. motylkowym
Janek Gajda - 5 m – 50 m st. klasycznym
Tymon Brzeziński – 5 m- 50 m st. grzbietowym
Emil Goniszewski – 6 m – 50 m st. grzbietowym

Wśród starszych zawodników medale zdobyli:

Kasia Adamczyk – II m- 50 m st. motylkowym
Ewa Zajączkowska- III m – 100 m st. grzbietowym

Nasi pływacy poprawili swoje rekordy życiowe, nawiązali wspaniałą walkę z uczniami z różnych klubów pływackich, którzy przyjechali z całej Polski. Najważniejsze, że mimo zmęczenia i trudów związanych z podróżą, świetnie sobie poradzili.
Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w ciężkiej pracy pływaka.

 

Gratulujemy wyników.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


MegatimingWszystkie wyniki

pdficona Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia: Iza Gutenplan


Od Młodzika do Olimpijczyka pierwsze eliminacje w sezonie 2017/2018


Tour de Łaskowice


W niedzielę 15.10.2017 odbyła się 1. wspólna wycieczka rowerowa do Łaskowic. Pogoda sprzyjała, było dużo śmiechu i zabawy. 


Tour de Łaskowice


Penta Day - Radomsko


Jak co roku we wrześniu (30.09.2017) w Radomsku odbyły się zawody „Penta Day” dla dzieci w wieku 12 lat i młodszych organizowane między innymi przez Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego. Zawody te polegają na udziale zawodnika w dwóch konkurencjach: pływaniu na dystansie 50m stylem dowolnym oraz biegu na dystansie 600m. Zawodnik punktuje w dwóch konkurencjach  (punkty za pływanie liczą się potrójnie) a suma punktów daje wynik końcowy.

W tym roku zawody cieszyły się rekordową ilością uczestników, co zaskoczyło samych organizatorów. Prawie 300 dziewczynek i chłopców było podzielonych na 5 kategorii wiekowych: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i młodsi

Nasz klub reprezentowały trzy dziewczynki, które wzięły udział w zawodach z inicjatywy ich rodziców:

Kasia Adamczyk

Bianka Cieplucha

Zosia Adamczyk

Najlepiej spisała się Zosia Adamczyk, która w kategorii wiekowej 2009 rok ur.  i młodsi zdobyła złoty medal.

Równie wysoko uplasowała się Kasia Adamczyk, która w kategorii wiekowej 2006 rok ur. wywalczyła brązowy medal.

Bianka Cieplucha w kategorii wiekowej 2008 rok ur. zajęła wysokie 11 miejsce na 38 startujących dziewczynek.

 

Wszystkie dziewczynki spisały się bardzo dzielnie zarówno w pływaniu jak i biegu. Gratulujemy.


Penta Day - Radomsko


Pozostałe



Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Tyr
Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001