SKS 137 Delfin

Zawody klas I, II i III podsumowujące sezon 2016/2017

Facebook - to lubię

W dniu 5 czerwca 2017 odbyły się zawody podsumowujące sezon pływacki w roku szkolnym 2016/2017 dla zawodników naszego klubu z klas I, II i III. Najmłodsi popłynęli 50m (25m st. dowolnym + 25m st. grzbietowym), klasa II -100m st. zmiennym a klasa III – 200m st. zmiennym.

Wyniki klasy I
Dziewczynki Chłopcy

1. Nadia Grudzińska 1:13,37

2. Sylwia Siniarska 1:15,83

3. Lena Kołodziej 1:21,96

4. Maja Wojtasik 1:23,60

5. Laura Rapsiewicz 1:43,81

1. Jan Zdziechowski 0:55,52

2. Dominik Wdówka 1:23,10

3. Aleksander Adamczyk 1:24,21

4. Mikołaj Grendas 1:34,12

5. Piotr Protasik 2:06,86

Wyniki klasa II a

1. Zofia Adamczyk 1:53,48

2. Bianka Cieplucha 1:54,00

3. Patrycja Kotulska 2:02,40

4. Karolina Rozwadowska 2:04,04

5. Jagoda Krystek 2:04,47

6. Agata Śliwińska 2:23,35

7. Martyna Łobaty 2:23,41

8. Julia Rapsiewicz 2:28,62

9. Martyna Augustyniak 2:29,03

1. Tymoteusz Ogiński 1:57,49

2. Jan Wirowski 2:02,88

3. Jakub Domański 2:12,44

4. Łukasz Maciaszczyk 2:16,65

5. Kamil Pluciński 2:20.24

6. Tymon Brzeziński 2:23,05

7. Artur Maraszek 2:31,06

8. Antoni Mierzejewski 2:32,78

9. Aleksander Raj 3:10,21

Wyniki klasa II b

1. Anna Niedźwiecka 2:13,65

2. Zuzanna Woźniak 2:16,61

3. Karolina Janczak 2:30,57

4. Lena Pudlarz 2:40,12

1. Oskar Dębski 2:10,10

2. Ignacio Canals- Grodzicki 2:16,43

3. Piotr Lesiak 2:16,59

Wyniki klasa III a (rocznik 2007)

1. Nina Klatka 3:38,22

2. Barbara Mączkowska 3:38,71

3. Sonia Galanciak 3:58,68

4. Kamila Rudzińska 4:06,46

5. Zuzanna Włodarczyk 4:17,83

6. Oliwia Graczyk 4:22,04

7. Aleksandra Nowak 4:30,56

8. Adrianna Twardowska 4:46,75

 

1. Artur Ciechanowski 4:03,83

2. Nikodem Żebrowski 4:18,76

Wyniki klasa III f (rocznik 2008)

1. Marta Kowalska 3:50,86

2. Sonia Lenart 4:00,92

3. Natalia Jeziorska 4:06,03

4. Hanna Szkudlarek 4:10,68

5. Natalia Mańko 4:10,68

6. Natalia Pożycka 4:13,16

7. Nikola Powalska 4;36,23

1. Feliks Rubin 3:43,62

2. Aleksander Lichański 3:47,20

3. Emil Goniszewski 3:55,29

4. Adam Jałkiewicz 4:19,07

5. Artur Strzemecki 4;36,75

 

Gratulujemy wyników.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


Zdjęcia: Galeria 1: Agata Aniołek - Kowalska

Zdjęcia: Galeria 2: Zdjęcia będą udostępnione około czwartku


Zawody klas I, II i III podsumowujące sezon 2016/2017


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Tyr
Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001