SKS 137 Delfin

Puchar Klubu

Puchar Klubu 2019


7.12.2019 odbyła się kolejna edycja Pucharu Klubu, 2019, w której wystartowało 73 zawodników - 39 dziewczynek i 34 chłopców. Uroczystość uświetnili swoim udziałem wychowawcy klas pływackich, p. Dominika Rawicka (6F), Agnieszka Łukomska (6A), Monika Rozwadowka (5B).  

 

W tym roku przyjęliśmy do naszego Klubu 10 nowych pływaków. Nowymi członkami naszego Klubu stali się zawodnicy, którzy są uczniami naszej szkoły, ale również okolicznych szkół z Retkinii.

 

Zdalne otwarcie Pucharu Klubu przez p. prezes. Kasię Piotrowską-Mańko:

 

Każdy z nowo przyjętych zawodników dostał na bardzo dobry początek wyprawkę Klubowicza, która zawierała czepek, ręcznik, koszulkę z nazwiskiem. Wszystko to zapakowane w użyteczny plecak. Upominki zostały opatrzone tradycyjnie logiem Klubu dzięki firmie Sitodruk s.c. ze Rzgowa, z którą już od kliku lat współpracujemy. Poza tym każde dziecko dostało prezent: krówki z naszym logiem i upominek pływacki marki Arena, najmłodsi zaś pluszowe delfinki.

Następnie odbyły się zawody pływackie klasy II na łączonym dystansie 50 metrów: 25 metrów dowolnym i 25 metrów grzbietem oraz dla kolejnych grup treningowych 100m zmiennym od kl. 3. do 7.

 

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś pierwsza trójka została udekorowana okolicznościowymi medalami z logo Klubu. Najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymali wielki pamiątkowy puchar za największą zgromadzoną liczbę punktów w klasyfikacji FINA. Punkty FINA liczone są wg tabel za rok 2019.

 

WYNIKI - czasy uzyskane na 100m zm, wraz z punkatcją.

 

W tegorocznym Pucharze Klubu laureatami zostali:

  • Natalia Piekarska uzyskując 2597 punktów,
  • Jan Gajda z łącznym wynikiem 1534 punktów.

Wszystkie nagrody i medale zostały zakupione z funduszy własnych Klubu lub przekazane nam przez rodziców zawodników oraz współpracujące z nami instytucje.

Ostateczne tabele PK2019 zostaną podane w przyszłym tygodniu.

Prosimy o informację e-mailem jeśli gdzieś jest pomyłka, będziemy na bieżąco poprawiać.

 

Zawodnicy czetrokrotnie uzyskali czas lepszy od rekordu Klubu na ww. dystansie:

  • 10 lat: Helena Płuciennikowska 1:23,89;
  • 11 lat: Bianka Cieplucha 1:21,66;
  • 12 lat: Jan Gajda: 1:11,57;
  • 13 lat: Natalia Piekarska: 1:08,28 (pobite 12 i 13 letnie rekordy dla kat. wiekowej 13 i 14 lat: J.Podmajstrzy).

Tabele rekordów można sprawdzić tutaj.

 

Zakończenie Pucharu Klubu A.D.2019:

 

Gratulujemy wyników!

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


 Puchar Klubu 2019


Puchar Klubu 2018


11.01.2019 odbyła się edycja Pucharu Klubu. Uroczystość uświetniła swoim udziałem Dyrektor SP 137, Pani Ewa Morzyszek-Banaszczyk oraz wychowawcy klas pływackich.

 

W tym roku przyjęliśmy do naszego Klubu 24 nowych pływaków. Nowymi członkami naszego Klubu stali się zawodnicy, którzy są uczniami naszej szkoły, ale również okolicznych szkół z Retkinii: Zofia Karwacka, Patrycja Muszyńska, Ania Lisowska, Zosia Otulska, Natalia Staciwa, Paweł Szymański, Oskar Kaźmierczak, Kuba Cieślik, Marcel Sędzicki, Adam Wojdera, Maja Wojtasik, Mikołaj Kowalski, Oliwier Śmigielski, Julia Bebel, Hanna Błaszczyk, Hanna Wilk, Helena Maciejewska, Hubert Lamenta, Alan Bazler, Krystian Mierczyński, Kamil Pluciński, Damian Kowalski, Piotrek Gałwiaczek, Jan Warchulski.

 

Każdy z nowo przyjętych zawodników dostał na bardzo dobry początek wyprawkę Klubowicza, która zawierała czepek, ręcznik, koszulkę. Wszystko to zapakowane w użyteczny plecak. Upominki zostały opatrzone tradycyjnie logiem Klubu dzięki firmie Sitodruk s.c. ze Rzgowa, z którą już od kliku lat współpracujemy. Poza tym każde dziecko dostało prezent: krówki z naszym logiem, portfel by kasa się zgadzała i dedykowany pływakom żel do mycia MoviGo. Jest to początek naszej współpracy z tą nową obiecującą łódzką marką.

Następnie odbyły się zawody pływackie klasy II na łączonym dystansie 50 metrów: 25 metrów dowolnym i 25 metrów grzbietem oraz dla kolejnych grup treningowych 100m zmiennym, kolejno kl. 3, 4, 5, 6 i grupa najstarsza.

 

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy (wydruk tradycyjnie dzięki firmie Genesis) oraz nagrody rzeczowe, zaś pierwsza trójka została udekorowana medalami z logo Klubu opatrzonymi okolicznościowym nadrukiem w wykonaniu firmy Terkol. Najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymali wielki pamiątkowy puchar za największą zgromadzoną liczbę punktów w klasyfikacji FINA. Punkty FINA liczone są wg tabel za rok 2017.

 

W tegorocznym Pucharze Klubu laureatami zostali:

  • Roksana Wodecka uzyskując 2401 punktów
  • Oliwier Malinowski z łącznym wynikiem 1218 punktów.

Wszystkie nagrody i medale zostały zakupione z funduszy własnych Klubu lub przekazane nam przez rodziców zawodników oraz współpracujące z nami instytucje.

Ostateczne tabele PK2018 w pliku PDF  Puchar Klubu 2018.

Prosimy o informację e-mailem jeśli gdzieś jest pomyłka, będziemy na bieżąco poprawiać.

 

Zawodnicy dwukrotnie uzyskali czas lepszy od rekordu Klubu na ww. dystansie. w kat 11 lat- Janek Gajda , i 12 lat Kasia Adamczyk. Tabele rekordów można sprawdzić tutaj.

 

 

Gratulujemy wyników!

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


Zdjęcia: Agata Aniołek-Kowalska 


 


Puchar Klubu 2018


Puchar Klubu 2017


2.12.2017 odbyła się kolejna już edycja Pucharu Klubu. Uroczystość uświetniła swoim udziałem Dyrektor SP 137, Pani Ewa Morzyszek-Banaszczyk oraz wychowawcy klas pływackich: Ilona Rosiak, Dominika Rawicka, Agnieszka Łukomska, Renata Brzostowska i Magdalena Trocińska.

W tym roku przyjęliśmy do naszego Klubu wyjątkowo dużo nowych pływaków. Nowymi członkami naszego Klubu stali się pierwszoklasiści: Aleksy Borowski, Oliwier Brożyński, Igor Ganiec, Ola Grzebieluch, Maksym Lenart, Laura Marciniak, Borys Olszewski, Mateusz Pawlak, Hanna Seliwiak, Krzysiek Urbaniak, Jakub Witek, Nicola Nowak, Jan Salomon. W ciągu ostatniego roku dołączyli do nas również starsi zawodnicy: Adrian Bech, Tymoteusz Borowski, Oskar Dębski, Oliwia Furmaniak, Ignacio Grodzicki, Mikołaj Kowalewski, Piotr Lesiak, Krystian Lewandowski, Mikołaj Mikoś, Artur Strzemecki, Dominik Wdówka, Roksana Wodecka, Weronika Klimaszewska i Helena Płuciennikowska.

Każdy z nowo przyjętych zawodników dostał na dobry początek "wyprawkę Klubowicza", która zawierała czepek, ręcznik, koszulkę. Wszystko to zapakowane w użyteczny plecak. Upominki zostały opatrzone logiem Klubu dzięki firmie Sitodruk s.c. ze Rzgowa. Poza tym każde dziecko dostało prezent: coś dla zdrowia, wygody i przyjemności. Odbyły się również zaległe dekoracje dzieci, podczas których wręczono medale i dyplomy z Ligi Dzieci i Młodzików oraz Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8 i 9 lat ( megatiming.pl).

Następnie odbyły się zawody pływackie klasy II na łączonym dystansie 50 metrów: 25 metrów dowolnym i 25 metrów grzbietem oraz dla kolejnych grup treningowych 100m zmiennym, kolejno kl. 3, 4, 5, 6, 7 i grupa najstarsza.

Najlepsza szóstka dziewcząt i chłopców w poszczególnych grupach wiekowych otrzymała pamiątkowe dyplomy (wydruk Genesis) oraz nagrody rzeczowe, zaś pierwsza trójka została udekorowana medalami z logo Klubu opatrzonymi okolicznościowym nadrukiem w wykonaniu firmy Terkol. Najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymali wielki pamiątkowy puchar za największą zgromadzoną liczbę punktów w klasyfikacji FINA.

W tegorocznym Pucharze Klubu laureatami zostali Roksana Wodecka uzyskując 2045 punktów i Patryk Leśniewski z łącznym wynikiem 1276 punktów.

Wszystkie nagrody i medale zostały zakupione z funduszy własnych Klubu.

Ostateczne tabele PK2017 w pliku PDF  Puchar Klubu 2017 lub www otwórz w nowym oknie.

Prosimy o informację e-mailem jeśli gdzieś jest pomyłka, będziemy na bieżąco sprawdzać.

 

Należy dodać, że zawodnicy czterokrotnie uzyskali czas lepszy od rekordu Klubu na ww dystansie. w kat 10 (M), 11 (K i M) i 12 (M) lat. Tabele rekordów można sprawdzić tutaj.

Po zawodach dzieci i młodzieży odbyły się zawody dorosłych związanych sercem z naszym Klubem na dystansie 50m, stylem bardzo dowolnym. Zawody te odbyły się w kategorii OPEN (ze specjalnym udziałem Natalii Piekarskiej). Pierwsze miejsce zajął Michał Kapczyński (0:28,52), drugie Tomasz Gajda (0:31,31), natomiast trzecią lokatę zajął Robert Lesiak (0:31,73).

 


Sposób przeliczania czasów na punkty wielobojowe FINA (Światowej Federacji Pływania) jest opisany tutaj: https://goo.gl/dsxRMj
Kalkulator (link do pliku ZIP, który należny pobrać i rozpakować, nie wymaga instalacji): http://www.fina.org/sites/default/files/pointscalculator_0.zip
Zasady naliczania punktów w Pucharze Klubu opisane są w ramce na górze strony.

Gratulujemy wyników!

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


Zdjęcia: Robert Józefik


Puchar Klubu 2017


Jubileuszowy Puchar Klubu 2016


3.12.2016 roku na pływalni przy SP nr 137 w Łodzi odbyły się zawody o Jubileuszowy Puchar Klubu SKS 137 Delfin - Łódź. Zawody te były dopełnieniem uczestnictwa wszystkich zawodników naszego Klubu w obchodach 40 rocznicy powstania Klubu.

Na zawody oprócz zawodniczek i zawodników poszczególnych grup oraz ich najbliższych przybyli również wychowawcy klas pływackich. Bez ich wsparcia i zaangażowania trudno byłoby połączyć naszym zawodnikom uprawianie sportu i naukę. Oczywiście nie byłoby sukcesów pływackich bez ciężkiej pracy naszych trenerów: pani Izabeli Gutenplan, pani Moniki Rozwadowskiej i pana Piotra Kapczyńskiego. Niestety w tym roku pani Dyrektor szkoły Ewa Morzyszek - Banaszczyk i pan kierownik pływalni Piotr Duda nie mogli zaszczycić nas swoją obecnością.

Na początku powitano nowych członków klubu z klas I, II III i grupy najstarszej. Dołączyli oni do nas po ubiegłorocznym Pucharze Klubu. Już dawno nie zdarzyło się w historii naszego Klubu, aby aż prawie 40 nowych zawodników wstąpiło do Klubu w ciągu ostatnich 10 miesięcy. Każdy z nowo przyjętych członków dostał na dobry początek "wyprawkę Klubowicza", która zawierała czepek, ręcznik, koszulkę z nazwiskiem zawodnika oraz płytę z bajką dla najmłodszych. Wszystko to zapakowane w użyteczny plecak.

Wszystkie upominki zostały zaopatrzone w logo Klubu dzięki firmie Terkol z Łodzi oraz Sitodruk s.c. ze Rzgowa.

Zaszczycił nas również swoją obecnością Św. Mikołaj, który wręczył wyprawki i prezenty... Każde dziecko dostało prezent: coś dla zdrowia, bezpieczeństwa, wygody i przyjemności. Wszystko oczywiście z logo Klubu.

Następnie odbyły się zawody pływackie klasy II na łączonym dystansie 50 metrów - 25 metrów dowolnym i 25 metrów grzbietem.

Dla najlepszej szóstki dziewcząt i chłopców w poszczególnych grupach wiekowych przyszykowano pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, zaś dla pierwszej trójki specjalnie tłoczone na tę okazję medale, a najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymali pamiątkowy puchar. Sponsorem nagród by sklep TYR Polska.

Klasyfikacja końcowa w poszczególnych grupach wiekowych wyglądała następująco:

Plik z wynikami poszczególnych konkurencji oraz konkurencji finałowej można pobrać  tutaj.

  

klasa 2

   

łączony 25 m. dow. + 25 m. grzb.

1. Zofia Adamczyk 0:51,81

2. Bianka Cieplucha 0:52,88 (+0:01,07)

3. Karolina Rozwadowska 0:53,97 (+0:02,16)

4. Jagoda Krystek 0:54,19 (+0:02,38)

5. Anna Niedźwiecka 0:55,00 (+0:03,19)

6. Agata Śliwińska 1:00,81 (+0:09,00)

7. Zuzanna Woźniak 1:01,20 (+0:09,39)

8. Martyna Augustyniak 1:01,26 (+0:09,45)

9. Lena Pudlarz 1:08,09 (+0:16,28)

10. Jagoda Olczak 1:13,00 (+0:21,19)

 

1. Tymoteusz Ogiński  0:55,79

2. Tymon Brzeziński 0:56,80 (+0:01,01)

3. Łukasz Maciaszczyk 0:58,57 (+0:02,78)

4. Wirowski Jan 0:58,98 (+0:03,19)

5. Jakub Domański 1:04,19 (+0:08,40)

6. Kamil Pluciński 1:04,64 (+0:08,85)

7. Artur Maraszek 1:04,72 (+0:08,93)

8. Antoni Mierzejewski 1:05,84 (+0:10,05)

9. Aleksander Raj 1:33,97 (+0:38,18)

 

klasa 3

   

1. Basia Mączkowska 621

2. Nina Klatka 592

3. Hania Szkudlarek 479

4. Kamila Rudzińska 476

5. Marta Kowalska 470

6. Natalia Mańko 464

7. Natalia Jeziorska 460

8. Sonia Lenart 440

9. Sonia Galanciak 408

10. Natalia Pożycka 373

11. Włodarczyk Zuzia 340

12. Ola Nowak 332

13. Wiktoria Adamek 308

14. Oliwia Graczyk 307

15. Nicola Powalska 302

16. Ada Twardowska 246

 

1. Feliks Rubin 409

2. Piotr Kulawiec 374

3. Emil Goniszewski 356

4. Olek Lichański 333

5. Nikodem Żebrowski 295

6. Artur Ciechanowski 255

7. Adrian Mikołajczyk 238

8. Adam Jałkiewicz 231

  

klasa 4

   

1. Kasia Adamczyk 838

2. Natalia Piekarska 712

3. Ewa Trębska 675

4. Natalia Łobejko 551

5. Gosia Grocholińska 432

6. Sandra Papis 321

 

1. Michał Kąsiel 724

2. Jan Gajda 664

3. Oliwier Malinowski 550

4. Bartosz Balbierz 424

5. Jan Stępiński 419

6. Maksym Wiaderny 395

7. Bartłomiej Zalasa 307

8. Sebastian Urbański 287

9. Bartosz Rutkowski 278

10. Mateusz Michałowski 261

11. Karol Kryszczuk 221

12. Paweł Dąbek 169

13. Piotr Bednarz 119

  

klasa 5

   

1. Maja Grzebieluch 1301

2. Kornelia Domańska 975

3. Natalia Dubacka 810

 

1. Aleksander Wirowski 1071

2. Olivier Raczyński 594

3. Igor Brzeziński 376

 

klasa 6

   

1. Ewa Zajączkowska 1453

2. Zuzia Dałek 1065

 

1. Oliwier Pawłowski 986

2. Jan Walas 921

3. Kacper Dobroszek 811

4. Mikołaj Auguściński 631

5. Mieszko Krystek 598

6. Kacper Lobka 429

7. Maks Kęska 308

 

 

 

grupa Gimnazjum +    
   

1. Hubert Pawlak 1 139

2. Ignacy Łysiak 938

3. Patryk Leśniewski 883

4. Mateusz Auguściński 877

 

Na zakończenie zawodów wręczony został Jubileuszowy Puchar Klubu dla zawodnika, który zdobył największą łączną ilość punktów.
W tym roku zdobywczynią Jubileuszowego Pucharu Klubu 2016 została Ewa Zajączkowska z klasy VI z wynikiem 1453 pkt wielobojowych FINA. Ewa dostała również specjalną nagrodę, bon upominkowy ufundowany przez sklep TYR Polska.

Poniżej 5 najlepszych:

1.   Ewa Zajączkowska kl 6 1 453
2.   Maja Grzebieluch  kl 5  1 301
3.   Hubert Pawlak  Gim+  1 139
4.   Aleksander Wirowski kl 5  1 071
5.   Zuzia Dałek  kl 6  1 065

 

Gratulacje dla wszystkich zawodników !!!

 

Plik z wynikami poszczególnych konkurencji oraz konkurencji finałowej można pobrać  tutaj.


W okresie od października do końca listopada zawodnicy uczestniczą w sprawdzianach: 100 m. stylem dowolnym, 100 m. stylem grzbietowym, 100 m. stylem klasycznym oraz 100 m. stylem motylkowym (klasa III płynie 50 m). Wyniki poszczególnych sprawdzianów mają swoje odzwierciedlenie w punktach z tzw. kalkulatora FINA. Zwieńczeniem zmagań pływaków jest start na dystansie 100 m. stylem zmiennym. Suma punktów ze wszystkich sprawdzianów jest łączona z punktami za 100 m. stylem zmiennym.

Suma punktów za wszystkie style ustala kolejność w poszczególnych kategoriach i grupach wiekowych.

Dlatego może się tak zdarzyć, że zawodnik wygra 100 m. zmiennym, jednak jego suma punktów FINA będzie mniejsza niż innego zawodnika i dlatego kolejność pucharowa może być inna niż wynikałoby to z kolejności na mecie w wyścigu na 100 m zmiennym.


Fot.: Marcin Walas, Tomasz Gajda, Michał Kapczyński, Aleksandra Kryszczuk, 

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia, natomiast pełna galeria dostępna pod adresem: https://goo.gl/8On6t7


Jubileuszowy Puchar Klubu 2016


Puchar Klubu 2015


9.01.2016 roku na pływalni przy SP nr 137 w Łodzi odbyły się zawody o Puchar Klubu „137 DELFIN” Łódź. Na zawody oprócz zawodniczek i zawodników poszczególnych grup oraz ich najbliższych, przybyli również zaproszeni goście:
dyrektor szkoły - pani Ewa Morzyszek-Banaszczyk, wicedyrektor - pani Mirosława Dębska oraz wychowawcy klas pływackich.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Dla najlepszej szóstki dziewcząt i chłopców w poszczególnych grupach wiekowych przyszykowano pamiątkowe dyplomy, zaś dla pierwszej trójki medale, a najlepsza zawodniczka i zawodnik puchar puchar.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Na początku powitano nowych członków klubu z klas I i II. Każdy z nowo przyjętych członków dostał od Św Mikołaja, na dobry początek, "zestaw Klubowicza", który m.in. zawiera: plecak, czepek, ręcznik, koszulka,
dla pływaków z I klasy dodatkowo płyta z bajką, a wszystko to zapakowane w użyteczny plecak.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Ponadto każdy zawodnik zrzeszony w Klubie otrzymał bidon z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 2

Następnie odbyły się zawody pływackie klasy II na dystansie 50 metrów - 25 metrów kraulem i 25 metrów grzbietem.
Wśród dziewcząt zwyciężyła Natalia Mańko, natomiast wśród chłopców najlepszy wynik osiągnął Feliks Rubin.

 

Dziewczęta Czas    Chlopcy Czas
1. Natalia Mańko 0:50,73    1. Feliks Rubin 0:50,06
2. Nina Klatka 0:57,43    2. Aleksander Lichanski 0:55,68
3. Natalia Jeziorska 1:00,23    3. Adrian Mikołajczyk 1:04,85
4. Zuzanna Włodarczyk 1:01,20
5. Wiktoria Adamek 1:02,42
6. Sonia Lenart 1:04,74
7. Adrianna Twardowska 1:05,88
8. Oliwia Graczyk 1:07,63

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Po dekoracji uczniów klasy 2 i wręczeniu wszystkim drobnych upominków, rozpoczęły się starty na dystansie 100 m stylem zmiennym pozostałych grup wiekowych.

Klasyfikacja w poszczególnych grupach wyglądała następująco:

Klasa 3

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Karina Łysakowska 895 pkt   1. Jan Gajda 474 pkt
2. Katarzyna Adamczyk 502 pkt   2. Michał Kąsiel 459 pkt
3. Ewa Trębska 365 pkt   3. Oliwier Malinowski 316 pkt
4. Natalia Piekarska 355 pkt   4. Jan Stępiński 306 pkt
5. Natalia Łobejko 309 pkt   5. Aleksander Szewczyk 282 pkt
6. Sandra Papis 251 pkt   6. Sebastian Urbański 281 pkt
7. Malgorzata Grocholinska 216 pkt   7. Maksym Wiaderny 266 pkt
      8. Bartosz Rutkowski 255 pkt
      9. Mateusz Michałowski 197 pkt
      10. Bartłomiej Zalasa 196 pkt
      11. Karol Kryszczuk 150 pkt
      12. Bartosz Muras 143 pkt
      13. Bartosz Wolny 86 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

 
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 4

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Maja Grzebieluch 988 pkt   1. Aleksander Wirowski 448 pkt
      2. Igor Brzeziński 284 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 5

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Wiktoria Raczyńska 1609 pkt   1. Jan Walas 812 pkt
2. Ewa Zajączkowska 1117 pkt   2. Oliwier Pawłowski 774 pkt
3. Alicja Konarska 904 pkt   3.Mikołaj Auguściński 564 pkt
4. Zuzanna Dałek 850 pkt   4. Adam Pudlarz 559 pkt
      5. Maksymilian Kęska 536 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 6

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Anna Kaczyńska 1747 pkt   1. Hubert Mielczarek 1215 pkt
2. Amelia Wiaderna 1069 pkt   2. Hubert Pawlak 998 pkt
3. Zuzanna Świderska 903 pkt   3. Kacper Straszyński 946 pkt
4. Weronika Łyszkowska 769 pkt   4. Mateusz Chudzik 806 pkt
5. Agata Linder 691 pkt   5. Artur Kołaciński 793 pkt
      6. Mateusz Auguściński 783 pkt
      7. Gabriel Pesci 733 pkt

Grupa Gimnazjum +

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Zuzanna Dzwonnik 3037 pkt   1. Marcin Kawczynski 2982 pkt
2. Ewelina Włodarczyk 2987 pkt   2. Wojciech Felińczak 2897 pkt
3. 2897 2892 pkt   3. Ignacy Łysiak 2896 pkt
4. Nikola Junak 2740 pkt
5.Marta Pabin 2450 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Na zakończenie zawodów wręczony został Puchar Klubu dla osoby, która zdobyła łącznie największą ilość punktów.
W tej edycji Pucharu Klubu zdobyła Zuzanna Dzwonnik z wynikiem 3037 punktów.
Gratulacje!!!


Puchar Klubu 2015 - 9.01.2016


PozostałeUdostępnij

Polecamy

ŁOZP

Retkińska Szkoła Pływania

Retkińska Szkoła Pływania

Swimrankings

LiveTiming

Drukarnia Genesis Druk

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Delfin Masters
Zatoka Sportu
SP
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001