SKS 137 Delfin

Sprawozdania z Imprez i Zawodów

III runda Ligi Dzieci i Młodzików | Kutno


Ponad pięć godzin rywalizowali pływacy 11,12 i 13 letni w III rundzie zawodów Liga Dzieci i Młodzików rozegranej w piątek 15 marca na pływalni w Kutnie. Zmagania sportowe zaowocowały kolejnymi medalami i nowymi życiówkami uzyskanymi przez naszych zawodników.

Medale zdobyli:

  • Katarzyna Adamczyk 1. miejsce 100 m motylkowym ZŁOTY MEDAL 2. miejsce 50 m dowolnym SREBRNY MEDAL
  • Feliks Rubin 1. miejsce 400 m dowolnym ZŁOTY MEDAL 2. miejsce 50 m dowolnym SREBRNY MEDAL
  • Jan Gajda 1. miejsce 50 dowolnym ZŁOTY MEDAL 5. miejsce 400 dowolnym
  • Natalia Piekarska 3. miejsce 100 m motylkowym BRĄZOWY MEDAL 3. miejsce 400 m dowolnym BRĄZOWY MEDAL
  • Emil Goniszewski 3. miejsce 400 m dowolnym BRĄZOWY MEDAL

Miejsca tuż za podium wywalczyli:

  • Oliwia Furmaniak 4. miejsce 50 dowolnym
  • Adam Jałkiewicz 4 miejsce 200 grzbietowym
  • Bianka Cieplucha 4 miejsce 200 grzbietowym
  • Oliwier Malinowski 5. miejsce 100 m motylkowym
  • Michał Kąsiel 5. miejsce 200 grzbietowym
  • Marta Kowalska 5. Miejsce 100 motylkowym
  • Kamila Rudzińska 6. miejsce 100 m motylkowym
  • Hubert Lamenta 6. miejsce 100 m motylkowym

Mocno popłynęli nasi zawodnicy w wyścigach sztafetowych 4 x 50 m stylem zmiennym.

W sztafetach dziewcząt 13 lat nasze zawodniczki wywalczyły 1 miejsce w składzie; Natalia Łobejko,Natalia Piekarska, Katarzyna Adamczyk, Oliwia Furmaniak.

W wyścigach sztafetowych chłopców 11 lat 2 miejsce wywalczyli: Emil Goniszewski, Aleksander Lichański, Hubert Lamenta,Feliks Rubin.

4 miejsce chłopcy 12 lat w składzie: Adrian Mikołajczyk Adrian Becht Jan Gajda Nikodem Żebrowski

5 miejsce sztafety w składzie; 12 lat Aleksandra Nowak Oliwia Graczyk Barbara Mączkowska Nina Klatka 11 lat Bianka Cieplucha Jagoda Krystek Marta Kowalska Kamila Rudzińska

 

Gratulacje !!! Trenerzy; Izabela Gutenplan , Monika Rozwadowska i Piotr Kapczyński :-)

Liga Dzieci i Młodzików, 1 runda 18/19


Bardzo dobry start naszych zawodników w pierwszej rundzie zawodów Liga Dzieci i Młodzików 31.10.2018 w Skierniewicach zaowocował uzyskaniem nowych życiówek oraz zdobyciem 9 medali: 4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe w konkurencjach indywidualnych i 2 medale w wyścigach sztafetowych - złoty i brązowy.
Najszybciej pływali:

  • Janek Gajda
    1 miejsce złoty medal 50 m st. motylkowym
    1 miejsce złoty medal 100 m st. zmiennym
  • Feliks Rubin
    1 miejsce złoty medal 100 m st. dowolnym
    2 miejsce 50 m st. klasycznym
  • Katarzyna Adamczyk
    1 miejsce złoty medal 50 m st. motylkowym
    3 miejsce brązowy medal 100 m st. zmiennym
  • Natalia Piekarska
    2 miejsce srebrny medal 50 m st. motylkowym
    3 miejsce brązowy medal 50 m st. klasycznym
  • Adrian Becht
    3 miejsce brązowy medal 50 m st. klasycznym
  • Oliwia Furmaniak
    4 miejsce 100 m st. grzbietowym
    6 miejsce 50 m st. klasycznym
  • Bianka Cieplucha
    5 miejsce 100 m st. zmiennym
  • Oliwier Malinowski
    5 miejsce 50 m st. motylkowym
  • Janek Wirowski
    5 miejsce 100 m st. zmiennym
  • Nicola Powalska
    6 miejsce 50 m st. motylkowym

W wyścigu sztafetowym na dystansie 4X50m st. dowolnym, świetnie spisały się dziewczynki (na co
dzień „Marudy”) z klasy 6 w składzie: Natalia Piekarska, Małgorzata Grocholińska, Oliwia Furmaniak i Katarzyna Adamczyk. Zawodniczki pokonały swoje rywalki sięgając po zwycięstwo i złote medale oraz poprawiając rekord klubowy.
Mocno wystartowali też najmłodsi chłopcy w składzie: Emil Goniszewski, Adam Jałkiewicz, Hubert Lamenta i Feliks Rubin zajmując 3. miejsce i zdobywając brązowe medale.
W klasyfikacji OPEN na najlepszą zawodniczkę i zawodnika wśród 134 startujących dziewcząt na
4. miejscu znalazła się Kasia Adamczyk, 10. Natalia Piekarska, 19. Oliwia Furmaniak,
Na 148 chłopców w pierwszej dwudziestce znaleźli się: na 10. miejscu Oliwier Malinowski i 13. miejscu
Janek Gajda.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom udanych startów!!!

Cieszymy się, że do „pewniaków” dołączają kolejni zawodnicy uzyskujący coraz lepsze wyniki.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska,
P. Kapczyński


Megatiming Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia: Iza Gutenplan, Tomasz gajda, Piotr Kapczyński

Zdjęcia można wysyłać na adres: sks137delfinlodz@gmail.com (bezpośrednio załączając zdjęcia do maila lub używając takich narzędzi jak Dropbox, Google Drive, OneDrive, WeTransfer. W sprawach filmików prosimy najpierw o kontakt).


Liga Dzieci i Młodzików - 1R 18/19


Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 – 11 lat i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda


Najważniejsza impreza pływacka w mijającym sezonie dla zawodników z klasy 3, 4 i 5 to Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 – 11 lat i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda.

Impreza odbyła się 6 czerwca 2018 na pływalni w Skierniewicach. Naszą szkołę i klub SKS 137 Delfin reprezentowali:

Klasy 3 i 4 (rocz. 2008) Natalia Pożycka, Bianka Cieplucha, Patrycja Kotulska, Marta Kowalska, Jagoda Krystek, Julia Rapsiewicz, Nikola Powalska, Kamila Rudzińska, Feliks Rubin, Emil Goniszewski, Aleksander Lichański, Adam Jałkiewicz, Artur Strzemecki, Artur Maraszek, Jan Wirowski

Klasa 4 (rocz. 2007) Adrian Becht, Sonia Galanciak, Oliwia Graczyk, Nina Klatka, Barbara Mączkowska, Adrian Mikołajczyk, Aleksandra Nowak, Ada Twardowska, Zuzia Włodarczyk, Nikodem Żebrowski i Artur Ciechanowski.

Klasy 5: Katarzyna Adamczyk, Oliwia Furmaniak, Małgorzata Grocholińska, Natalia Łobejko, Jan Gajda, Michał Kąsiel, Karol Kryszczuk, Oliwier Malinowski, Maksym Wiaderny.

Nasi zawodnicy zdobyli w sumie 8 medali: 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe, a w gronie najlepszych 6 zawodników danej konkurencji stawali 20 razy. Najwyżej uplasowali się:

Jan Gajda 1 miejsce 100 m motylkowym ZŁOTY MEDAL,1 miejsce 200 m zmiennym ZŁOTY MEDAL, 2 miejsce 200 m dowolnym SREBRNY MEDAL, 2 miejsce 100 m klasycznym SREBRNY MEDAL,

Oliwier Malinowski: 2 miejsce 100 m motylkowym SREBRNY MEDAL,

Feliks Rubin: 3 miejsce 50 m dowolnym BRĄZOWY MEDAL, 3 miejsce 50 m klasycznym BRĄZOWY MEDAL, 4 miejsce 100 zmiennym, 6 miejsce 50 m grzbietowym, 

Katarzyna Adamczyk: 3 miejsce 100 m motylkowym BRĄZOWY MEDAL, 5 miejsce 100 m dowolnym, 5 miejsce 200 m zmiennym,

Patrycja Kotulska: 4 miejsce 50 m grzbietowym

Aleksander Lichański: 4 miejsce 50 klasycznym,

Bianka Cieplucha: 5 miejsce 100 m zmiennym, 6 miejsce 50 m klasycznym

Michał Kąsiel: 5 miejsce 100 grzbietowym, 6 miejsce 200 grzbietowym,

Barbara Mączkowska: 5 miejsce 100 grzbietowym,

Natalia Piekarska: 5 miejsce 100 m motylkowym,

Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników, nowych życiówek i sportowej postawy. To kolejne zdobyte przez Was doświadczenie startowe. Z każdego wyścigu i lepszego i słabszego należy wyciągnąć odpowiednie wnioski aby następnym razem móc coś jeszcze poprawić. Gratulujemy uzyskanych wyników wszystkim zawodnikom i dziękujemy za wspólnie spędzony kolejny rok treningowy. Dziękujemy rodzicom za doping, wsparcie i pomoc w każdej wymagającej tego sytuacji.

W poniedziałek 18.6 (g.15) i wtorek 19.6 ostatnie podsumowujące sezon starty zawodników naszego klubu w konkurencjach 100, 200 i 400 zmiennym – odpowiednio do grupy wiekowej.

Po zawodach, spotkanie obozowe, około o g. 18.

W czwartek 21.6  w Warszawie Finał zawodów pływackich OMDO (listy startowe). Trzymamy kciuki !!! 

 

Gratulujemy wyników.

 

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


PDF Wszystkie wyniki

MegatimingWszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia: Tomasz Gajda

Zdjęcia można wysyłać na adres: zdjecia@sks137delfin.pl (bezpośrednio załączając zdjęcia do maila lub używając takich narzędzi jak Dropbox, Google Drive, OneDrive, WeTransfer. W sprawach filmików prosimy najpierw o kontakt).


Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 – 11 lat i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda


Zestawienie OMDO po 5 eliminacjach, 17/18


Przedstawiamy nieoficjalne zestawienie wyników OMDO po 5. eliminacji. W razie zauważonych błędów w nazwiskach lub punktacji, prosimy o kontakt: sks137delfinlodz@gmail.com.

 

Dla przypomnienia wyciąg z regulaminu OMDO edycji 2017/2018: wg pkt 5g Regulaminu OMDO:

  • ciemnozielony - osoby, które uzyskały w sezonie 2016/2017 najlepsze wyniki według punktów FINA (najlepszy wynik punktowy w pojedynczym starcie we wszystkich eliminacjach),
  • jasnozielony lista "najlepszych osób według zestawienia punktów FINA, uwzględniającego cztery najlepsze wyniki ze wszystkich zawodów eliminacyjnych",
  • niebieską czcionką zaznaczeni są nasi zawodnicy.

Klasyfikacja najlepszych zawodników z każdego rocznika w rankingu punktów FINA. Ranking ten tworzony jest wg zasady:

suma punktów FINA w czterech (z pięciu) najlepszych startach w zawodach eliminacyjnych, przy czym każdy start rozumiany jest jako suma punktów FINA maksymalnie dwóch konkurencji indywidualnych w jednych zawodach eliminacyjnych.

 

 Rocznik

Kobiety

Mężczyźni

 2004

 111 K, 100m dowolnym, 2004

 112 K, 100m grzbietowym, 2004

 113 K, 100m klasycznym, 2004

 114 K, 100m motylkowym, 2004

 211 M, 100m dowolnym, 2004

 212 M, 100m grzbietowym, 2004

 213 M, 100m klasycznym, 2004

 214 M, 100m motylkowym, 2004

     
 2005

 121 K, 100m dowolnym, 2005

 122 K, 100m grzbietowym, 2005

 123 K, 100m klasycznym, 2005

 124 K, 100m motylkowym, 2005

 221 M, 100m dowolnym, 2005

 222 M, 100m grzbietowym, 2005

 223 M, 100m klasycznym, 2005

 224 M, 100m motylkowym, 2005

     
2006

 131 K, 100m dowolnym, 2006

 132 K, 100m grzbietowym, 2006

 133 K, 100m klasycznym, 2006

 134 K, 50/100m motylkowym, 2006

 231 M, 100m dowolnym, 2006

 232 M, 100m grzbietowym, 2006

 233 M, 100m klasycznym, 2006

 234 M, 50/100m motylkowym, 2006

     
2007

 141 K, 100m dowolnym, 2007

 142 K, 100m grzbietowym, 2007

 143 K, 100m klasycznym, 2007

 148 K, 50m motylkowym, 2007

 241 M, 100m dowolnym, 2007

 242 M, 100m grzbietowym, 2007

 243 M, 100m klasycznym, 2007

 248 M, 50m motylkowym, 2007

     
2008

 155 K, 50m dowolnym, 2008

 156 K, 50m grzbietowym, 2008

 157 K, 50m klasycznym, 2008

 158 K, 50m motylkowym, 2008

 255 M, 50m dowolnym, 2008

 256 M, 50m grzbietowym, 2008

 257 M, 50m klasycznym, 2008

 258 M, 50m motylkowym, 2008

     
2009

 165 K, 50m dowolnym, 2009

 166 K, 50m grzbietowym, 2009

 167 K, 50m klasycznym, 2009

 168 K, 50m motylkowym, 2009

 265 M, 50m dowolnym, 2009

 266 M, 50m grzbietowym, 2009

 267 M, 50m klasycznym, 2009

 268 M, 50m motylkowym, 2009

 

Wszystko w jednym pliku, UWAGA plik b. duży 19,5 MB, polecamy wybrać opcję "zapisz jako" i zapisać na dysku, zamiast bezpośrednio otwierać w oknie przeglądarki.

 

W klasyfikacji końcowej w sezonie 2017/2018 nagrodzonych zostanie sześć najlepszych zawodniczek i sześciu najlepszych zawodników z każdego rocznika w rankingu punktów FINA. Ranking, o którym tu mowa, tworzony jest wg zasady: suma punktów FINA w czterech (z pięciu) najlepszych startach w zawodach eliminacyjnych, przy czym każdy start rozumiany jest jako suma punktów FINA maksymalnie dwóch konkurencji indywidualnych w jednych zawodach eliminacyjnych.

 

 Klasyfikacja generalna dla wszystkich zawodników,

Klasyfikacja generalna tylko dla Delfina,

Lista Delfinów na finał OMDO.

 


Opracowanie własne na podstawie wyników zamieszczonych w serwisach Swimrankings i Megatiming

 foto: OMDO 17/18, 5e, dostęp 20.5.2018

Liga Dzieci i Młodzików runda III


Pływalnia w Aleksandrowie Łódzkim gościła pływaków z klas 4, 5 i 6-tych na zawodach Liga Dzieci i Młodzików runda III. W zawodach wzięło udział 252 zawodniczek i zawodników z 16 klubów okręgu łódzkiego. Z uwagi na długie konkurencje i dużą ilość uczestników impreza trwała blisko osiem godzin. Naszą szkołę i klub SKS 137 Delfin reprezentowali :
11 lat: Sonia Galanciak, Natalia Jeziorska, Nina Klatka, Barbara Mączkowska, Aleksandra Nowak, Adrianna Twardowska, Zuzanna Włodarczyk, Adrian Becht, Tymon Borowski, Artur Ciechanowski, Piotr kulawiec, Mikołaj Mikoś, Adrian Mikołajczyk, Nikodem Żebrowski.

12 lat: Katarzyna Adamczyk, Oliwia Furmaniak, Małgorzata Grocholińska, Natalia Łobejko, Natalia Piekarska, Jan Gajda, Michał Kąsiel, Karol Kryszczuk, Oliwier Malinowski i Maksym Wiaderny.

13 lat: Maja Grzebieluch i Aleksander Wirowski.

 

Miejsce w najlepszej 6 zawodników w poszczególnych konkurencjach wywalczyli:

Jan Gajda
1 miejsce ZŁOTY MEDAL 200 m stylem klasycznym i 200 m stylem zmiennym
Maja Grzebieluch
2 miejsce SREBRNY MEDAL 50 m stylem grzbietowym oraz 200 m stylem klasycznym
Katarzyna Adamczyk
2 miejsce SREBRNY MEDAL 200 m stylem zmiennym

Michał Kąsiel
2 miejsce SREBRNY MEDAL 50 m stylem grzbietowym

Barbara Mączkowska
5 miejsce 50 stylem grzbietowym

Aleksander Wirowski
5 miejsce 200 stylem klasycznym

Oliwia Furmaniak
6 miejsce 50 m stylem grzbietowym, 6 miejsce 200 m stylem klasycznym

W sztafetach 4 x 50 m stylem zmiennym dziewczynki 11 letnie zajęły 6 miejsce w składzie:
Barbara Mączkowska, Natalia Jeziorska, Sonia Galanciak, Nina Klatka

Chłopcy 11 lat miejsce 5 w składzie ;
Adrian Mikołajczyk, Adrian Becht, Jan Gajda, Tymon Borowski

Dziewczynki 12 lat miejsce 2 SREBRNE MEDALE w składzie:
Oliwia Furmaniak, Natalia Piekarska, Natalia Łobejko, Katarzyna Adamczyk

Chłopcy 12 lat miejsce 4 w składzie:
Michał Kąsiel, Karol Kryszczuk, Oliwier Malinowski, Maksym Wiaderny.

 

Jan Gajda wywalczył pierwsze miejsce i puchar w klasyfikacji jedenastolatków na najlepszego zawodnika po trzech rundach Ligii Dzieci.

Kasia Adamczyk i Maja Grzebieluch wywalczyły 4 miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Gratulujemy zawodnikom dobrych wyników, dzielnej postawy na bardzo trudnych zawodach, zdobycia nowych życiówek i kolejnych doświadczeń startowych.
Rodzicom przybyłym na zawody dziękujemy za skuteczny doping i pomoc organizacyjną.

Gratulujemy wyników.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


MegatimingWszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


 

Zdjęcia można wysyłać na adres: sks137delfinlodz@gmail.com (bezpośrednio załączając zdjęcia do maila lub używając takich narzędzi jak Dropbox, Google Drive, OneDrive, WeTransfer. W sprawach filmików prosimy najpierw o kontakt).

Pozostałe



Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Drukarnia Genesis Druk

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Delfin Masters
Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001