SKS 137 Delfin

I Otwarte Mistrzostwa Grójca w pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec

Facebook - to lubię

Wspaniałą formę zaprezentowani nasi zawodnicy w Grójcu w sobotę, 25.11.2017, skąd przywieźli 42 medale oraz 3 puchary. Były to Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Grójca w pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. Nasza liczna reprezentacja (54 zawodników) uzyskała rekordową liczbę medali i dyplomów. Zawodnicy pobili również wiele swoich życiówek.

Nasi złoci medaliści to:

Zofia Adamczyk, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:48,40
Karolina Rozwadowska, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 1:00,34
Katarzyna Adamczyk, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:34,45
Maja Grzebieluch, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:35,30
Maja Grzebieluch, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:33,68
Ewa Zajączkowska, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:33,15
Ewa Zajączkowska, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:33,36
Feliks Rubin, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:35,53
Jan Gajda, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:44,32
Jan Gajda, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:35,67
Michał Kąsiel, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:37,46
Aleksander Wirowski, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:37,80
Aleksander Wirowski, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:32,65
Jan Walas, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:36,51
Mikołaj Auguściński, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:39,42
Patryk Leśniewski, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:34,05

srebrni:

Zofia Adamczyk, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:44,30
Karolina Janczak, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 1:00,51
Barbara Mączkowska, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:42,75
Roksana Wodecka, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:29,45
Roksana Wodecka, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:33,09
Tymoteusz Ogiński, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:54,73
Feliks Rubin, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:51,43
Aleksander Lichański, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:47,52
Piotr Kulawiec, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:50,19
Maksym Wiaderny, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:49,20
Oliwier Malinowski, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:37,73
Adam Pudlarz, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:31,76
Mikołaj Auguściński, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:38,59
Adam Pudlarz, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:39,85
Patryk Leśniewski, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:29,54

brązowi:

Nicola Powalska, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:48,30
Katarzyna Adamczyk, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:32,92
Natalia Piekarska, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:41,16
Natalia Piekarska, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:38,34
Tymon Brzeziński, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:51,32
Krystian Lewandowski, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:50,12
Aleksander Lichański, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:51,97
Michał Kąsiel, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:34,24
Jan Walas, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:39,92

 

Ponadto nasze 2 sztafety zdobyły 2 złote medale i puchary w konkurencji 4x50 dow i 4x50 zm w składach odpowiednio:

  • Jan Gajda, Zuzanna Dałek, Maja Grzebieluch, Patryk Leśniewski
  • Ewa Zajączkowska, Katarzyna Adamczyk, Aleksander Wirowski, Roksana Wodecka

Dzięki uzyskanym wynikom Nasz Klub zdobył Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec.

 Gratulujemy wyników.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


 Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Specjalnie podziękowania dla p. Roberta Józefika (nauczyciela WF w SP137) za wspieranie swoją obecnością naszych zawodników i użyczenie profesjonalnego aparatu fotograficznego.


I Otwarte Mistrzostwa Grójca w pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Tyr
Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001