SKS 137 Delfin

2004

I Otwarte Mistrzostwa Grójca w pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec


Wspaniałą formę zaprezentowani nasi zawodnicy w Grójcu w sobotę, 25.11.2017, skąd przywieźli 42 medale oraz 3 puchary. Były to Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Grójca w pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. Nasza liczna reprezentacja (54 zawodników) uzyskała rekordową liczbę medali i dyplomów. Zawodnicy pobili również wiele swoich życiówek.

Nasi złoci medaliści to:

Zofia Adamczyk, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:48,40
Karolina Rozwadowska, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 1:00,34
Katarzyna Adamczyk, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:34,45
Maja Grzebieluch, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:35,30
Maja Grzebieluch, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:33,68
Ewa Zajączkowska, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:33,15
Ewa Zajączkowska, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:33,36
Feliks Rubin, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:35,53
Jan Gajda, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:44,32
Jan Gajda, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:35,67
Michał Kąsiel, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:37,46
Aleksander Wirowski, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:37,80
Aleksander Wirowski, w kat. 12 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:32,65
Jan Walas, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:36,51
Mikołaj Auguściński, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:39,42
Patryk Leśniewski, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:34,05

srebrni:

Zofia Adamczyk, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:44,30
Karolina Janczak, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 1:00,51
Barbara Mączkowska, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:42,75
Roksana Wodecka, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:29,45
Roksana Wodecka, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:33,09
Tymoteusz Ogiński, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:54,73
Feliks Rubin, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:51,43
Aleksander Lichański, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:47,52
Piotr Kulawiec, w kat. 10 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:50,19
Maksym Wiaderny, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:49,20
Oliwier Malinowski, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:37,73
Adam Pudlarz, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:31,76
Mikołaj Auguściński, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:38,59
Adam Pudlarz, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:39,85
Patryk Leśniewski, w kat. 14 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:29,54

brązowi:

Nicola Powalska, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:48,30
Katarzyna Adamczyk, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:32,92
Natalia Piekarska, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:41,16
Natalia Piekarska, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m motylkowym z czasem: 0:38,34
Tymon Brzeziński, w kat. 8 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:51,32
Krystian Lewandowski, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m grzbietowym z czasem: 0:50,12
Aleksander Lichański, w kat. 9 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:51,97
Michał Kąsiel, w kat. 11 lat, w konkurencji 50m dowolnym z czasem: 0:34,24
Jan Walas, w kat. 13 lat, w konkurencji 50m klasycznym z czasem: 0:39,92

 

Ponadto nasze 2 sztafety zdobyły 2 złote medale i puchary w konkurencji 4x50 dow i 4x50 zm w składach odpowiednio:

  • Jan Gajda, Zuzanna Dałek, Maja Grzebieluch, Patryk Leśniewski
  • Ewa Zajączkowska, Katarzyna Adamczyk, Aleksander Wirowski, Roksana Wodecka

Dzięki uzyskanym wynikom Nasz Klub zdobył Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec.

 Gratulujemy wyników.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


 Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Specjalnie podziękowania dla p. Roberta Józefika (nauczyciela WF w SP137) za wspieranie swoją obecnością naszych zawodników i użyczenie profesjonalnego aparatu fotograficznego.


I Otwarte Mistrzostwa Grójca w pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec


Akademia Bursztynu - Film z obozu


W czasie roku szkolnego powspominać czas wakacyjny zawsze jest miło. 

Dla tych, co byli, odwiedzali oraz specjalnie dla tych, co nie byli na naszym obozie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii.

Zapraszamy również do obejrzenia filmu obozowego.

Specjalnie podziękowania dla twórców (Natalia & Kudłaty) i aktorów w nim występujących :D.

https://youtube.com/3V-M_CQXkxw

 

 

Zwiastun do obejrzenia tutaj.

 

Do zobaczenia już za 3 miesiące na kolejnym, tym razem zimowym obozie!!!

 

 

 

 

 

 


Akademia Bursztynu - wakacyjny obóz obóz wypoczynkowo-sportowy w Mikoszewie


Liga Dzieci i Młodzików - runda 1. & Puchar Wszechstronności


Zatoka Sportu - nowa Łódzka pływalnia Olimpijska (50 metrów) gościła w poniedziałek 23 października 435 młodych pływaczek i pływaków z 18 klubów naszego okręgu, na zawodach Liga Dzieci i Młodzików runda I połączonych z Pucharem Wszechstronności dla zawodników starszych.

Nasz klub reprezentowali:

Natalia Jeziorska, Nina Klatka, Sonia Lenart, Barbara Mączkowska, Aleksandra Nowak, Adrianna Twardowska, Zuzanna Włodarczyk, Artur Ciechanowski, Piotr Kulawiec, Adrian Mikołajczyk, Nikodem Żebrowski, Kasia Adamczyk, Olivia Furmaniak, Małgorzata Grocholińska, Natalia Łobejko, Natalia Piekarska, Paweł Dąbek, Jan Gajda, Michał Kąsiel, Karol Kryszczuk, Oliwier Malinowski, Maksym Wiaderny, Zuzanna Dałek, Maja Grzebieluch, Ewa Zajączkowska, Mikołaj Auguściński, Kacper Dobroszek, Oliwier Pawłowski, Adam Pudlarz, Jan Walas, Aleksander Wirowski, Roksana Wodecka, Patryk Leśniewski.

 

Mali sportowcy spisali się na medal - zdobywając 8 krążków.
Nasi zawodnicy 19 razy swoimi startami zapewnili sobie miejsce wśród najmocniejszej szóstki pływaków w poszczególnych konkurencjach zdobywając 2 x złoty, 3 x srebrny i 3 x brązowy medal.
Najwyższe lokaty zajęli

Kasia Adamczyk
1 miejsce i ZŁOTY MEDAL na dyst. 50 m st. motylkowym
5 miejsce na dyst. 100 m st.

Jan Gajda
1 miejsce i ZŁOTY MEDAL na dyst. 50 m st. motylkowym
2 miejsce i SREBRNY MEDAL na dyst. 100 m st. zmiennym

Barbara Mączkowska
2 miejsce i SREBRNY MEDAL na dyst. 100 m st. grzbietowym
6 miejsce na dyst. 50 m st. motylkowym

Aleksander Wirowski
2 miejsce i SREBRNY MEDAL na dyst. 50 m st. klasycznym
3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dyst. 50 m st. motylkowym

Natalia Piekarska
3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dyst. 50 m st. motylkowym

Michał Kąsiel
3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dyst. 100 m st. dowolnym
3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dyst. 100 m st. zmiennym

Nina Klatka
4 miejsce na dyst. 50 m st. motylkowym

Oliwier Malinowski
4 miejsce na dyst. 50 m st. motylkowym

Maja Grzebieluch
4 miejsce na dyst. 50 m st. motylkowym
4 miejsce na dyst. 100 m st. dowolnym

Natalia Łobejko
6 miejsce na dyst. 50 m st. motylkowym

 

Wśród najlepszych znalazły się tez nasze zespoły sztafetowe.

3 miejsce zajęła sztafeta mieszana w wyścigu 4 x 50 m stylem dowolnym młodzików (ur. 2006r.) w składzie:
Oliwier Malinowski, Michał Kasiel, Oliwia Furmaniak, Katarzyna Adamczyk.

oraz miejsce 5 miejsce sztafeta mieszana w wyścigu 4 x 50 m stylem dowolnym dzieci (ur. 2007r.) w składzie:
Nina Klatka, Adrian Mikołajczyk, Barbara Mączkowska, Jan Gajda.

 

Po konkurencjach dzieci i młodzików odbyły się wyścigi na dystansie 400 m stylem zmiennym dla starszych zawodników.
Najszybciej wśród naszych pływaków popłynęła Ewa Zajączkowska uzyskując czas dający jej 8 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i dziękujemy za sportową postawę podczas zawodów.

 

 

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


WWW Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


 


Liga Dzieci i Młodzików - runda 1. & Puchar Wszechstronności


Od Młodzika do Olimpijczyka pierwsze eliminacje w sezonie 2017/2018


Młodzi pływacy pływali na OMDO w Warszawie.

W minioną sobotę (21.10.2017), na warszawskiej pływalni Uniwersytetu Medycznego, odbyła się I runda zawodów pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka” w zez 2017/2018. Na zawodach stratowała rekordowa ilość dzieci,ok 1060 z 75 klubów. My również braliśmy udział w bardzo licznym składzie.

Klub SKS 137 Delfin reprezentowali: 

Adamczyk Zosia, Cieplucha Bianka, Rozwadowska Karolina, Śliwińska Agata, Brzeziński Tymon, Ogiński Tymon, Wirowski Jaś, Mierzejwski Antek, Janczak Karolina, Niedźwiecka Ania, Woźniak Zuzia, Dębski Oskar, Lesiak Piotr, Klatka Nina, Lenart Sonia, Mączkowska Basia, Rudzińska Kamila, Włodarczyk Zuzia, Kowalska Marta, Pożycka Natalia, Powalska Nikola, Mikołajczyk Adrian, Żebrowski Nikodem, Rubin Feliks, Lichański Olek, Strzemecki Artur, Goniszewski Emil, Adamczyk Katarzyna, Grocholińska Małgosia, Łobejko Natalia, Piekarska Natalia, Grzebieluch Maja, Zajączkowska Ewa, Malinowski Oliwier, Wiaderny Maksym, Dąbek Paweł, Kąsiel Michał, Walas Janek, Auguśiński Mikołaj, Pudlarz Adam

 

Bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy, którzy przywieźli medale i dyplomy do Łodzi:

Oskar Dębski – I m - 50 m st. grzbietowym
Karolina Rozwadowska- III m – 50 m stylem motylkowym, 6 m – 50 m st. dowolnym
Tymon Ogiński – III m – 50 m st. motylkowym
Feliks Rubin- III m – 50 m st. grzbietowym
Zosia Adamczyk – 4 m i 5 m – 50 m st. grzbietowym, 50 m st. motylkowym
Janek Gajda - 5 m – 50 m st. klasycznym
Tymon Brzeziński – 5 m- 50 m st. grzbietowym
Emil Goniszewski – 6 m – 50 m st. grzbietowym

Wśród starszych zawodników medale zdobyli:

Kasia Adamczyk – II m- 50 m st. motylkowym
Ewa Zajączkowska- III m – 100 m st. grzbietowym

Nasi pływacy poprawili swoje rekordy życiowe, nawiązali wspaniałą walkę z uczniami z różnych klubów pływackich, którzy przyjechali z całej Polski. Najważniejsze, że mimo zmęczenia i trudów związanych z podróżą, świetnie sobie poradzili.
Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w ciężkiej pracy pływaka.

 

Gratulujemy wyników.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


MegatimingWszystkie wyniki

pdficona Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia: Iza Gutenplan


Od Młodzika do Olimpijczyka pierwsze eliminacje w sezonie 2017/2018


Tour de Łaskowice


W niedzielę 15.10.2017 odbyła się 1. wspólna wycieczka rowerowa do Łaskowic. Pogoda sprzyjała, było dużo śmiechu i zabawy. 


Tour de Łaskowice


Pozostałe



Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Tyr
Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001