SKS 137 Delfin

Liga Dzieci i Młodzików - runda 1. & Puchar Wszechstronności

Facebook - to lubię

Zatoka Sportu - nowa Łódzka pływalnia Olimpijska (50 metrów) gościła w poniedziałek 23 października 435 młodych pływaczek i pływaków z 18 klubów naszego okręgu, na zawodach Liga Dzieci i Młodzików runda I połączonych z Pucharem Wszechstronności dla zawodników starszych.

Nasz klub reprezentowali:

Natalia Jeziorska, Nina Klatka, Sonia Lenart, Barbara Mączkowska, Aleksandra Nowak, Adrianna Twardowska, Zuzanna Włodarczyk, Artur Ciechanowski, Piotr Kulawiec, Adrian Mikołajczyk, Nikodem Żebrowski, Kasia Adamczyk, Olivia Furmaniak, Małgorzata Grocholińska, Natalia Łobejko, Natalia Piekarska, Paweł Dąbek, Jan Gajda, Michał Kąsiel, Karol Kryszczuk, Oliwier Malinowski, Maksym Wiaderny, Zuzanna Dałek, Maja Grzebieluch, Ewa Zajączkowska, Mikołaj Auguściński, Kacper Dobroszek, Oliwier Pawłowski, Adam Pudlarz, Jan Walas, Aleksander Wirowski, Roksana Wodecka, Patryk Leśniewski.

 

Mali sportowcy spisali się na medal - zdobywając 8 krążków.
Nasi zawodnicy 19 razy swoimi startami zapewnili sobie miejsce wśród najmocniejszej szóstki pływaków w poszczególnych konkurencjach zdobywając 2 x złoty, 3 x srebrny i 3 x brązowy medal.
Najwyższe lokaty zajęli

Kasia Adamczyk
1 miejsce i ZŁOTY MEDAL na dyst. 50 m st. motylkowym
5 miejsce na dyst. 100 m st.

Jan Gajda
1 miejsce i ZŁOTY MEDAL na dyst. 50 m st. motylkowym
2 miejsce i SREBRNY MEDAL na dyst. 100 m st. zmiennym

Barbara Mączkowska
2 miejsce i SREBRNY MEDAL na dyst. 100 m st. grzbietowym
6 miejsce na dyst. 50 m st. motylkowym

Aleksander Wirowski
2 miejsce i SREBRNY MEDAL na dyst. 50 m st. klasycznym
3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dyst. 50 m st. motylkowym

Natalia Piekarska
3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dyst. 50 m st. motylkowym

Michał Kąsiel
3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dyst. 100 m st. dowolnym
3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dyst. 100 m st. zmiennym

Nina Klatka
4 miejsce na dyst. 50 m st. motylkowym

Oliwier Malinowski
4 miejsce na dyst. 50 m st. motylkowym

Maja Grzebieluch
4 miejsce na dyst. 50 m st. motylkowym
4 miejsce na dyst. 100 m st. dowolnym

Natalia Łobejko
6 miejsce na dyst. 50 m st. motylkowym

 

Wśród najlepszych znalazły się tez nasze zespoły sztafetowe.

3 miejsce zajęła sztafeta mieszana w wyścigu 4 x 50 m stylem dowolnym młodzików (ur. 2006r.) w składzie:
Oliwier Malinowski, Michał Kasiel, Oliwia Furmaniak, Katarzyna Adamczyk.

oraz miejsce 5 miejsce sztafeta mieszana w wyścigu 4 x 50 m stylem dowolnym dzieci (ur. 2007r.) w składzie:
Nina Klatka, Adrian Mikołajczyk, Barbara Mączkowska, Jan Gajda.

 

Po konkurencjach dzieci i młodzików odbyły się wyścigi na dystansie 400 m stylem zmiennym dla starszych zawodników.
Najszybciej wśród naszych pływaków popłynęła Ewa Zajączkowska uzyskując czas dający jej 8 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i dziękujemy za sportową postawę podczas zawodów.

 

 

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


WWW Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


 


Liga Dzieci i Młodzików - runda 1. & Puchar Wszechstronności


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Tyr
Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001