SKS 137 Delfin

2001

Puchar Sprintu pod patronatem Rektora Politechniki Łódzkiej


ZATOKA SPORTU, najnowocześniejsza pływalnia w Łodzi o wymiarach olimpijskich, gościła 5 października, uczestników Pucharu Sprintu. Puchar Sprintu- zawody pływackie, inaugurujące otwarcie tego pięknego obiektu pływackiego pod patronatem Rektora Politechnik Łódzkiej, były miejscem zmagań młodych pływaków, począwszy od klasy 5 szkoły podstawowej do najstarszych zawodników seniorów pływających w łódzkich sekcjach AZS, m.in. Aleksandry Urbańczyk i Filipa Wypycha- naszych łódzkich olimpijczyków z Rio.

SKS 137 Delfin reprezentowali następujący uczniowie:

Katarzyna Adamczyk, Małgosia Grocholińska, Oliwia Furmaniak, Natalia  Piekarska, Natalia Łobejko, Michał Kąsiel, Oliwier Malinowski, Piotr Dąbek, Karol Kryszczuk, Maksym Wiaderny, Maja Grzebieluch, Zuzanna Dałek, Ewa Zajączkowska, Mikołaj Auguściński, Adam Pudlarz, Oliwier Pawłowski, Jan Walas, Mateusz Auguściński, Patryk Leśniewski i Roksana Wodecka.

Nasi uczniowie startowali na sprinterskich dystansach, poprawiając swoje rekordy życiowe na długiej pływalni ( 50 m ).

Najlepiej pośród najmłodszej kategorii wiekowej wypadli:
Kasia Adamczyk i Oliwier Malinowski, którzy wywalczyli miejsca finałowe (odpowiednio 8 i 7) na 50 m stylem motylkowym, rywalizując z o rok starszymi zawodnikami.

Maja Grzebieluch, startowała w podwójnym finale, na 50 m st. grzbietowym oraz 50 m st. motylkowym, zajmując 7 i 6 miejsce.

Roksana Wodecka zajęła 5 miejsce w finale na 50m grzbietowym.

Nasza kolejna uczennica Ewa Zajączkowska, wywalczyła 6 m w konkurencji 50 m st. grzbietowym uzyskując bardzo dobry wynik życiowy.

Na koniec zawodów, zostały przeprowadzone nietypowe sztafety pływackie 6 x 50 m st. dowolnym, gdzie naszych uczniów : Maję, Ewę, Oliwiera Pawłowskiego wsparli nasi byli uczniowie a zawodnicy klubu: Mateusz Auguściński, Patryk Leśniewski i Roksana Wodecka.

Inauguracyjne zawody w Zatoce Sportu, przyniosły wiele wrażeń, miłych spotkań a co najważniejsze, nowych rekordów życiowych.

Gratulujemy naszym zawodnikom wyników i życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w ciężkiej pracy.

 

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


PDF Wszystkie wyniki

Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia:

Obchody 40-lecia Klubu


W sobotę, 22 października 2016 roku odbyły się obchody Jubileuszu 40-lecia naszego Klubu. Już o 9:00 spotkaliśmy się w doborowym gronie, by móc powspominać minione lata pracy Klubu.

Przybyło wielu znamienitych gości, wśród których znalazła się dyrektor Szkoły Podstawowej nr 137 w Łodzi, Ewa Morzyszek-Banaszczyk, jeden z założycieli Klubu i jego wieloletni trener, Bohdan Owczarski, dyrektor Wydziału Sportu Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi, Marek Kondraciuk. Swoją obecnością zaszczyciły nas również córka i żona Bogdana Kruszyny-Kotulskiego, inicjatora powołania TKKF "Delfin". Nie zabrakło też sędziów, trenerów byłych i obecnych, działaczy sportowych, byłych zawodników naszego Klubu.

Oczywiście nie obyło się bez okolicznościowych przemówień, podczas których usłyszeliśmy całe mnóstwo ciepłych słów. Prezes Klubu, Katarzyna Piotrowska-Mańko opowiedziała o swoich młodzieńczych wspomnieniach. Choć nie była pływaczką "Delfina" bardzo podziwiała jej rówieśników, którzy taką okazję mieli, gdy chodziła z nimi do Szkoły Podstawowej nr 137. Przywitała gości oraz  pokrótce przedstawiła historię Klubu.

Dyrektor SP 137, Ewa Morzyszek-Banaszczyk przekazała na ręce Prezesa i Wiceprezesa prezent od szkolnej społeczności - całkiem nowe koło ratunkowe oraz pogratulowała wielu lat pielęgnowania tradycji pływackich w naszej szkole.

Dyrektor Wydziału Sportu w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi, Marek Kondraciuk gratulując wieloletniego doświadczenia sportowego wręczył pamiątkowy puchar. Również z jego ust padło wiele ciepłych słów pod adresem Klubu i młodych pływaków.

Jubileuszowe trofeum otrzymaliśmy również od Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego z rąk Roberta Urbaniaka.

Współpracujący z SKS-em klub Delfin Masters za pośrednictwem Tomasza Wiadernego do pięknych życzeń dołączył statuetkę z okolicznościową tabliczka pamiątkową.

Życzenia pod postacią pamiątkowych dyplomów otrzymaliśmy również od dwóch zaprzyjaźnionych klubów pływackich MKS "Trójka" za pośrednictwem Prezesa Jerzego Królewskiego oraz UKS "5" Konstantynów z rąk Prezesa Roberta Owczarka.

Bohdan Owczarski, człowiek związany z naszym Klubem od początku jego istnienia, jeden z jego ojców przybliżył historię Klubu ze swojej perspektywy. Jego przemówienie wzbudziło wiele pozytywnych emocji, gdyż okazało się, że trener do tej pory doskonale pamięta swoich wychowanków i ich sukcesy. Wspomnienia te rozwinęła prezentacja p. Moniki Rozwadowskiej (dawniej Żebrowskiej), byłej zawodniczki, a aktualnie trenerki Delfina. 

Z historią Klubu można zapoznać się przeglądając elektroniczne wersje kronik założyciela Klubu udostępnione dzięki ogromnej pracy synów pana Bogdana Piotra i Jerzego. Dostępne są one na stronie plywanie.com.

Prezentowane są tam kroniki opisujące historię naszego Klubu i nie tylko. Niektórych roczników jeszcze brakuje, ale mamy nadzieję, że wkrótce się pojawią. Kroniki dotyczące tylko SKS 137 Delfin - Łódź dostępne są tutaj: kroniki.sks137delfin.pl

Zasłużonym zawodnikom i działaczom Klubu oraz jego gorliwym sympatykom zostały wręczone pamiątkowe podziękowania. Zaś trenerzy otrzymali drobne upominki w podziękowaniu za wieloletnią pracę na rzecz popularyzowania pływania wśród naszych dzieci. Joanna Podmajstrzy, utytułowana zawodniczka, która niedawno opuściła nasz Klub również otrzymała pamiątkę, która - mamy nadzieję - przypominać będzie jej radosne lata spędzone z Delfinem. Ponadto dyrektor Ewa Morzyszek-Banaszczyk oraz trener Bohdan Owczarski otrzymali pamiątkowe uchwały  w sprawie włączenia ich w poczet członków honorowych Klubu.

Goście  biorący udział w uroczystościach jubileuszowych mogli pozostawić swoje myśli w wyłożonej Księdze Pamiątkowej. Mamy nadzieję, że będzie to interesująca pamiątka za 10 lat, na obchody półwiecza Klubu.

Zainteresowani mogli zapoznać się z wystawą zdjęć i wspomnieniem o Bogdanie Kruszyna-Kotulskim.

 

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany i ufundowane przez rodziców aktualnych zawodników, ich przyjaciół i znajomych. Zwieńczeniem uroczystości był jubileuszowy tort, który był darem Cukierni Sowa.  


 Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu oficjalnej uroczystości obchód 40 lecia Klubu:

  • pani dyrektor SP 137, Ewie Morzyszek-Banaszczyk za nieodpłatne udostępnienie pomieszczeń SP 137 (jadalni, basenu i sali gimnastycznej),
  • pani Oli Łysień za przygotowanie pięknych dekoracji,
  • sponsorom: Cukierni Sowarodzicom z klasy IV a, V a i VI aTomaszowi WiadernemuBacara Dance Studio (Damianowi Antoniakowi),
  • obecnym członkom Klubu, rodzicom, ich dzieciom i znajomym za trud włożony w przygotowanie poczęstunku i dekoracji,
  • panu Robertowi Maciaszczykowi za relacje fotograficzną.

Obchody 40-lecia istnienia Klubu


Puchar Klubu 2015


9.01.2016 roku na pływalni przy SP nr 137 w Łodzi odbyły się zawody o Puchar Klubu „137 DELFIN” Łódź. Na zawody oprócz zawodniczek i zawodników poszczególnych grup oraz ich najbliższych, przybyli również zaproszeni goście:
dyrektor szkoły - pani Ewa Morzyszek-Banaszczyk, wicedyrektor - pani Mirosława Dębska oraz wychowawcy klas pływackich.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Dla najlepszej szóstki dziewcząt i chłopców w poszczególnych grupach wiekowych przyszykowano pamiątkowe dyplomy, zaś dla pierwszej trójki medale, a najlepsza zawodniczka i zawodnik puchar puchar.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Na początku powitano nowych członków klubu z klas I i II. Każdy z nowo przyjętych członków dostał od Św Mikołaja, na dobry początek, "zestaw Klubowicza", który m.in. zawiera: plecak, czepek, ręcznik, koszulka,
dla pływaków z I klasy dodatkowo płyta z bajką, a wszystko to zapakowane w użyteczny plecak.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Ponadto każdy zawodnik zrzeszony w Klubie otrzymał bidon z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 2

Następnie odbyły się zawody pływackie klasy II na dystansie 50 metrów - 25 metrów kraulem i 25 metrów grzbietem.
Wśród dziewcząt zwyciężyła Natalia Mańko, natomiast wśród chłopców najlepszy wynik osiągnął Feliks Rubin.

 

Dziewczęta Czas    Chlopcy Czas
1. Natalia Mańko 0:50,73    1. Feliks Rubin 0:50,06
2. Nina Klatka 0:57,43    2. Aleksander Lichanski 0:55,68
3. Natalia Jeziorska 1:00,23    3. Adrian Mikołajczyk 1:04,85
4. Zuzanna Włodarczyk 1:01,20
5. Wiktoria Adamek 1:02,42
6. Sonia Lenart 1:04,74
7. Adrianna Twardowska 1:05,88
8. Oliwia Graczyk 1:07,63

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Po dekoracji uczniów klasy 2 i wręczeniu wszystkim drobnych upominków, rozpoczęły się starty na dystansie 100 m stylem zmiennym pozostałych grup wiekowych.

Klasyfikacja w poszczególnych grupach wyglądała następująco:

Klasa 3

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Karina Łysakowska 895 pkt   1. Jan Gajda 474 pkt
2. Katarzyna Adamczyk 502 pkt   2. Michał Kąsiel 459 pkt
3. Ewa Trębska 365 pkt   3. Oliwier Malinowski 316 pkt
4. Natalia Piekarska 355 pkt   4. Jan Stępiński 306 pkt
5. Natalia Łobejko 309 pkt   5. Aleksander Szewczyk 282 pkt
6. Sandra Papis 251 pkt   6. Sebastian Urbański 281 pkt
7. Malgorzata Grocholinska 216 pkt   7. Maksym Wiaderny 266 pkt
      8. Bartosz Rutkowski 255 pkt
      9. Mateusz Michałowski 197 pkt
      10. Bartłomiej Zalasa 196 pkt
      11. Karol Kryszczuk 150 pkt
      12. Bartosz Muras 143 pkt
      13. Bartosz Wolny 86 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

 
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 4

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Maja Grzebieluch 988 pkt   1. Aleksander Wirowski 448 pkt
      2. Igor Brzeziński 284 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 5

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Wiktoria Raczyńska 1609 pkt   1. Jan Walas 812 pkt
2. Ewa Zajączkowska 1117 pkt   2. Oliwier Pawłowski 774 pkt
3. Alicja Konarska 904 pkt   3.Mikołaj Auguściński 564 pkt
4. Zuzanna Dałek 850 pkt   4. Adam Pudlarz 559 pkt
      5. Maksymilian Kęska 536 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 6

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Anna Kaczyńska 1747 pkt   1. Hubert Mielczarek 1215 pkt
2. Amelia Wiaderna 1069 pkt   2. Hubert Pawlak 998 pkt
3. Zuzanna Świderska 903 pkt   3. Kacper Straszyński 946 pkt
4. Weronika Łyszkowska 769 pkt   4. Mateusz Chudzik 806 pkt
5. Agata Linder 691 pkt   5. Artur Kołaciński 793 pkt
      6. Mateusz Auguściński 783 pkt
      7. Gabriel Pesci 733 pkt

Grupa Gimnazjum +

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Zuzanna Dzwonnik 3037 pkt   1. Marcin Kawczynski 2982 pkt
2. Ewelina Włodarczyk 2987 pkt   2. Wojciech Felińczak 2897 pkt
3. 2897 2892 pkt   3. Ignacy Łysiak 2896 pkt
4. Nikola Junak 2740 pkt
5.Marta Pabin 2450 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Na zakończenie zawodów wręczony został Puchar Klubu dla osoby, która zdobyła łącznie największą ilość punktów.
W tej edycji Pucharu Klubu zdobyła Zuzanna Dzwonnik z wynikiem 3037 punktów.
Gratulacje!!!


Puchar Klubu 2015 - 9.01.2016


Grand Prix Łódź 2015


W dniach 7-8 listopada 2015 odbyły się kolejne zawody z serii Grand Prix Polski. Tym razem miały one miejsce w naszym rodzinnym mieście – Łodzi :) Klub SKS „137 Delfin“ Łódź reprezentowali następujący zawodnicy: Ewelina Włodarczyk, Wojciech Felińczak, Zuzanna Dzwonnik, Gracjan Wiktorowski Marcin Kawczyński, Bartek Malewski, Julia Bartczak oraz Marta Pabin.

 

Pomimo, iż najstarsi podopieczni trenera Łukasza Przybysza są teraz w bardzo ciężkim dla nich okresie treningowym, spisali się znakomicie. Nie zabrakło życiówek oraz rekordów klubu! Warto wspomnieć, że niektórzy reprezentanci Klubu startowali w nietypowych dla siebie konkurencjach :)

 

Poniżej ich najlepsze rezultaty:

 

Ewelina Włodarczyk:

3 miejsce na dystansie 50 motylem z czasem 28.55 – życiówka oraz nowy rekord klubu!

8 miejsce na dystanie 100 motylem czas - 1.06.40

9 miejsce w konkurencjii 50 dowolnym z czasem 27.77

 

Zuzanna Dzwonnik:

5 miejsce na dystansie 50 motylem, nowy rekord życiowy: 29.13

7 miejsce w konkurencji 50 grzbietem: 30.61 (tu również poprawiona życiówka)

6 miejsce na 100 grzbietem, czas 1.06.47

 

Dodatkowo, bardzo dobre występy Zuzi na 100 oraz 200 klasykiem. Czasy uzyskane w tych konkurencjach mogłyby zagwarantować jej miejsca w finałach na rocznikowych Mistrzostwach Polski :)

 

Marta Pabin:

Rekord życiowy na 200m stylem grzbietowym poprawiony o ponad 6 sekund! Marta z czasem 2.30.45 zajęła 14 miejsce w klasyfikacji.

 

16 miejsce w konkurencji 50 m grzbietowym z czasem 32.14 (to również nowy rekord życiowy Marty)

18 miejsce na 100 m grzbietem, kolejna życiówka, poprawiona o ponad 0.5 sekundy!

 

Julia Bartczak:

15 miejsce w konkurencji 100 m motylkowym z czasem 1.10.17.

 

Marcin Kawczyński:

11 miejsce w konkurencji 50 klasykiem z bardzo dobrym czasem 30.81

11 miejsce na 50 m grzbietowym: 28.31 - nowy rekord życiowy Marcina

 

Wojciech Felińczak:

16 miejsce na 50 m motylem z czasem 26.40 (jest to rezultat bardzo zbliżony do jego rekordu życiowego :)

21 miejsce na dystansie 50 m dowolnym. Czas uzyskany przez Wojtka to 24.86.

 

Gracjan Wiktorowski:

Nowy rekord życiowy na 100m motylem – 1.04.15 oraz ustanowiony rekord Klubu na 200 motylem - 2:23.30!

 

Bartłomiej Malewski:

11 miejsce na dystansie 50 motylem w roczniku 2001 z czasem 33.54

 

Niestety, w składzie SKS 137 Delfin Łódź zabrakło Nikoli Junak. Zawodniczka obecnie zmaga się z poważną kontuzją kręgosłupa, która wykluczyła ją z treningów pływackich i innych aktywności na najbliższe miesiące. Wiemy, że Nikola jest bardzo silną osobą i po rehabilitacji wróci do nas jeszcze mocniejsza i pełna zapału do pracy.Przesyłamy najsedreczniejsze pozdrowienia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od trenera Łukasza Przybysza, wszystkich pływaków i rodziców grupy najstarszej.

 

Nikola, tęsknimy i czekamy na Ciebie z niecierpliwością :).


07-08.11.2015 - Grand Prix Łódź 2015


Puchar Klubu 2014


10 stycznia 2015r. na pływalni przy SP nr 137 w Łodzi obyły się zawody pływackie o Puchar Klubu. Na zawody oprócz zawodniczek i zawodników poszczególnych grup oraz ich najbliższych przybyli również zaproszeni goście: wicedyrektor szkoły, pani Małgorzata Lisiak i wieloletnia prezes klubu, pani Beata Łazarewicz.
Na początku została powitana, jak na razie niewielka, grupa uczniów z klasy I, którzy zadeklarowali swój udział w klubie.

Klasa 2

Następnie obyły się zawody pływackie klasy II na dystansie 50 metrów, pierwsze 25 metrów kraulem i drugie 25 metrów grzbietem. Najlepszą, udekorowaną szóstką zawodniczek i zawodników zostali:

 

W kategorii dziewcząt:   W kategorii chłopców:
1 miejsce Katarzyna Adamczyk   1 miejsce Jan Gajda
2 miejsce Ewa Trębska   2 miejsce Michał Kąsiel
3 miejsce Natalia Piekarska   3 miejsce Bartosz Balbierz
4 miejsce Małgorzata Grocholińska   4 miejsce Bartosz Rutkowski
5 miejsce Sandra Papis   5 miejsce Jan Stępiński
6 miejsce Natalia Smerd   6 miejsce Sebastian Urbański
Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin

 

Po dekoracji uczniów klasy 2 i wręczeniu wszystkim drobnych upominków, swoje umiejętności na dystansie 100 metrów stylem zmiennym zaprezentowała grupa najstarszych zawodniczek i zawodników klubu (gimnazjalistów, licealistów i studentów) i wszyscy mogli zobaczyć jaki poziom umiejętności można osiągnąć po wielu latach sumiennego treningu.

Następnym punktem zawodów była rozgrzewka w wodzie pozostałych grup oraz ich wyścigi na dystansie 100m, stylem zmiennym.

I tak w poszczególnych grupach najlepszymi, udekorowanymi dyplomami i nagrodami zostali:

 

Klasa 3

 

Dziewczęta
 
Chłopcy
1 miejsce Łysakowska Karina
674 pkt
  1 miejsce Wirowski Aleksander
466 pkt
2 miejsce Grzebieluch Maja 
590 pkt
  2 miejsce Raczyński Oliwier  
409 pkt
3 miejsce Domańska Kornelia
435 pkt
  3 miejsce Woźniak Mateusz
327 pkt
4 miejsce Pasturczak Nina
398 pkt
  4 miejsce Zielinski Antoni
291 pkt
5 miejsce Dubacka Natalia
388 pkt
  5 miejsce Listkowski Kacper
266 pkt
6 miejsce Pawłowska Julia
370 pkt
       

 

Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin

 

Klasa 4

 

Dziewczęta
 
Chłopcy
1 miejsce Raczyńska Wiktoria
1248 pkt
  1 miejsce Walas Janek
590 pkt
2 miejsce Markowska Maja
1166 pkt
  2 miejsce Pawłowski Oliwier
577 pkt
3 miejsce Dałek Zuzanna
478 pkt
  3 miejsce Krakowski Bartek
548 pkt
4 miejsce Ignaczak Paulina
477 pkt
  4 miejsce Daroszewski Michał
497 pkt
5 miejsce Stefaniak Julia
446 pkt
  5 miejsce Pudlarz Adam
470 pkt
        6 miejsce Auguściński Mikołaj
436 pkt

 

Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin

 

Klasa 5

 

Dziewczęta
 
Chłopcy
1 miejsce Anna Kaczyńska
1510 pkt
  1 miejsce Tomasz Kędzierski
1035 pkt
2 miejsce Amelia Wiaderna
1020 pkt
  2 miejsce Hubert Mielczarek
824 pkt
3 miejsce Martyna Kamoda
826 pkt
  3 miejsce Kacper Łysakowski
660 pkt
4 miejsce Weronika Łyszkowska
761 pkt
  4 miejsce Hubert Pawlak
632 pkt
5 miejsce Świderska Zuzanna 
696 pkt
  5 miejsce Sobczyk Mikołaj
587 pkt
6 miejsce Lindner Agata
669 pkt
  6 miejsce Straszyński Kacper
584 pkt

 

Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin

 

Klasa 6

 

Dziewczęta
 
Chłopcy
1 miejsce Wiktoria Rudzińska
1830 pkt
  1 miejsce Arkadiusz Chorobik
1013 pkt
        2 miejsce Ignacy Łysiak
853 pkt
        3 miejsce Oskar Jaworski
697 pkt
        4 miejsce Krystian Łukomski
513 pkt

 

Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin

 

Grupa Gimnazjum +

Kobiety
 
Mężczyźni
1 miejsce Joanna Podmajstrzy
2239 pkt
  1 miejsce Marcin Kawczyński
2180 pkt
2 miejsce Ewelina Włodarczyk
2140 pkt
  2 miejsce Oskar Sawczuk
2135 pkt
3 miejsce Julia Bartczak
2099 pkt
  3 miejsce Wojciech Felińczak
2004 pkt
4 miejsce Nikola Junak
2088 pkt
  4 miejsce Michał Kępiński
1953 pkt
5 miejsce Marta Pabin
2021 pkt
       

 

Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin
 

 

Puchar Klubu, zdobyła Joanna Podmajstrzy,
za największą sumę punktów wielobojowych, których suma wyniosła 2239!
Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników, dziękujemy za wsparcie i doping na zawodach i do zobaczenia na następnych zawodach o Puchar Klubu!
Zarząd i trenerzy SKS 137 DELFIN

Zestawienie wyników Pucharu Klubu dla poszczególnych sekcji:

klasa II

 

klasa III

 

klasa IV

 

klasa V

 

klasa VI

 

SKS 137

 

 

Puchat Klubu SKS 137 DELFIN

fotoreportaż z zawodów

 

 

 


Puchar Klubu 2014 - 10.01.2015


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001