SKS 137 Delfin

Sekcja Pływacka - Klasa II

Trenerzy prowadzący:

•  Iza Gutenplan, rocznik 2008 - klasa 2a 

•  Piotr Kapczyński, rocznik 2009 - klasa 2b

Delfin cyklista


Zarząd SKS 137 Delfin-Łódź wraz z kadrą trenerską serdecznie zapraszają wszystkich chętnych zawodników wraz z rodzicami na rajd rowerowy w najbliższą sobotę 29 września 2018.

Zbiórka rowerowa pod SP 137 o godzinie 10:00 rano.
Mile widziani są także chętni rodzice, którzy zabiorą ekwipunek samochodami. Każdy przynosi pod szkołę coś do jedzenia, picia, papierowe naczynia, serwetki. Jak to na piknik!

Planowane jest ognisko i grill, więc potrzebni są chętni rodzice, którzy opracują logistykę.

Szczegóły organizacyjne: Łukasz Lichański: 696401685.

UWAGA! KAŻDE DZIECKO JEDZIE Z DOROSŁYM OPIEKUNEM !

JEŻELI NIE JEST TO RODZIC, PROSIMY ABY MIAŁ ZE SOBĄ UPOWAŻNIENIE DO OPIEKI.

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze 2018


​Na mocy uchwały Zarządu SKS 137 Delfin - Łódź z dnia 25 maja 2018

​​
Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków SKS 137 Delfin-Łódź odbędzie się 19 czerwca 2018 (wtorek) o godzinie 18:00 (I termin) i 18:15 (II termin). 

Przypominamy, iż uprawnieni do głosowania podczas Walnego Zgromadzenia są wyłącznie pełnoletni członkowie Klubu, którzy mają uregulowane bieżące składki członkowskie, tj. rodzice zawodników, którzy złożyli deklarację przyjęcia w poczet członków oraz opłacili składkę roczną w wysokości 20 zł.

 

 

 

Katarzyna Piotrowska-Mańko - Prezes Zarządu,

Rafał Dałek - Wiceprezes Zarządu.


  • PEŁNOMOCNICTWO na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia „Szkolnego Klubu Sportowego „137 Delfin - Łódź” na dzień 19.06.2018.
  • Porządek obrad na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia „Szkolnego Klubu Sportowego „137 Delfin - Łódź” na dzień 19.06.2018.

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu dzieci 8 i 9 lat


W dniu 30 listopada br. na pływalni Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu” odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu dzieci 8 i 9 lat.

Do zawodów przystąpiło 433 zawodników z 22 klubów Łodzi i Województwa a wśród nich 35 osobowa reprezentacja naszych uczniów i jednocześnie zawodników SKS 137 Delfin Łódź. „Delfinki” wywalczyły 8 medali, najwięcej spośród wszystkich biorących udział w zawodach klubów.

Złoty medal zdobyła Zosia Adamczyk z klasy 3A w konkurencji 25m st. grzbietowym oraz srebrny -25m st. motylkowym.

Srebrne medale - Feliks Rubin w konkurencji 50m st. dowolnym i Emil Goniszewski 25m st. motylkowym uczniowie klasy 4F.

Medale brązowe – Olek Lichański 50m st.klasycznym z klasy 4F,Tymek Ogiński w konkurencji 25m st. dowolnym i 25m st. motylkowym oraz Tymon Brzeziński w konkurencji 25m st. grzbietowym uczniowie klasy 3A.

W najlepszej dziesiątce zawodników w poszczególnych konkurencjach znaleźli się :Patrycja Kotulska, Bianka Cieplucha, Karolina Rozwadowska, Jan Wirowski, Agata Śliwińska, Oskar Dębski, Piotr Lesiak, Zuzia Woźniak uczniowie klasy 3a i 3b oraz Natalia Pożycka, Natalia Mańko, Nikola Powalska, Krystian Lewandowski, Artur Strzemecki i Adam Jałkiewicz z klasy 4F.

Sukcesem były też rezultaty pozostałych reprezentantów -Marty Kowalskiej, Kamili Rudzińskiej, Jagody Krystek, Martyny Augustyniak, Martyny Łobaty, Julii Rapsiewicz, Ani Niedźwieckiej, Karoliny Janczak, Leny Pudlarz, Łukasza Maciaszczyka, Kamila Plucińskiego, Artura Maraszka, Antka Mierzejewskiego, Antka Milczarka i Jakuba Domańskiego. Wykazali się oni dużą walecznością i sportową rywalizacją ustanawiając wiele rekordów życiowych.

Wszystkim wielkie gratulacje i brawa !!!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc organizacyjną, wsparcie i kibicowanie dzieciom.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


PDF Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia: Agata Aniołek-Kowalska, Izabela Gutenplan


Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu dzieci 8 i 9 lat


Akademia Bursztynu - Film z obozu


W czasie roku szkolnego powspominać czas wakacyjny zawsze jest miło. 

Dla tych, co byli, odwiedzali oraz specjalnie dla tych, co nie byli na naszym obozie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii.

Zapraszamy również do obejrzenia filmu obozowego.

Specjalnie podziękowania dla twórców (Natalia & Kudłaty) i aktorów w nim występujących :D.

https://youtube.com/3V-M_CQXkxw

 

 

Zwiastun do obejrzenia tutaj.

 

Do zobaczenia już za 3 miesiące na kolejnym, tym razem zimowym obozie!!!

 

 

 

 

 

 


Akademia Bursztynu - wakacyjny obóz obóz wypoczynkowo-sportowy w Mikoszewie


Od Młodzika do Olimpijczyka pierwsze eliminacje w sezonie 2017/2018


Młodzi pływacy pływali na OMDO w Warszawie.

W minioną sobotę (21.10.2017), na warszawskiej pływalni Uniwersytetu Medycznego, odbyła się I runda zawodów pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka” w zez 2017/2018. Na zawodach stratowała rekordowa ilość dzieci,ok 1060 z 75 klubów. My również braliśmy udział w bardzo licznym składzie.

Klub SKS 137 Delfin reprezentowali: 

Adamczyk Zosia, Cieplucha Bianka, Rozwadowska Karolina, Śliwińska Agata, Brzeziński Tymon, Ogiński Tymon, Wirowski Jaś, Mierzejwski Antek, Janczak Karolina, Niedźwiecka Ania, Woźniak Zuzia, Dębski Oskar, Lesiak Piotr, Klatka Nina, Lenart Sonia, Mączkowska Basia, Rudzińska Kamila, Włodarczyk Zuzia, Kowalska Marta, Pożycka Natalia, Powalska Nikola, Mikołajczyk Adrian, Żebrowski Nikodem, Rubin Feliks, Lichański Olek, Strzemecki Artur, Goniszewski Emil, Adamczyk Katarzyna, Grocholińska Małgosia, Łobejko Natalia, Piekarska Natalia, Grzebieluch Maja, Zajączkowska Ewa, Malinowski Oliwier, Wiaderny Maksym, Dąbek Paweł, Kąsiel Michał, Walas Janek, Auguśiński Mikołaj, Pudlarz Adam

 

Bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy, którzy przywieźli medale i dyplomy do Łodzi:

Oskar Dębski – I m - 50 m st. grzbietowym
Karolina Rozwadowska- III m – 50 m stylem motylkowym, 6 m – 50 m st. dowolnym
Tymon Ogiński – III m – 50 m st. motylkowym
Feliks Rubin- III m – 50 m st. grzbietowym
Zosia Adamczyk – 4 m i 5 m – 50 m st. grzbietowym, 50 m st. motylkowym
Janek Gajda - 5 m – 50 m st. klasycznym
Tymon Brzeziński – 5 m- 50 m st. grzbietowym
Emil Goniszewski – 6 m – 50 m st. grzbietowym

Wśród starszych zawodników medale zdobyli:

Kasia Adamczyk – II m- 50 m st. motylkowym
Ewa Zajączkowska- III m – 100 m st. grzbietowym

Nasi pływacy poprawili swoje rekordy życiowe, nawiązali wspaniałą walkę z uczniami z różnych klubów pływackich, którzy przyjechali z całej Polski. Najważniejsze, że mimo zmęczenia i trudów związanych z podróżą, świetnie sobie poradzili.
Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w ciężkiej pracy pływaka.

 

Gratulujemy wyników.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


MegatimingWszystkie wyniki

pdficona Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia: Iza Gutenplan


Od Młodzika do Olimpijczyka pierwsze eliminacje w sezonie 2017/2018


Pozostałe



Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001