SKS 137 Delfin

Puchar Klubu 2017

Facebook - to lubię

2.12.2017 odbyła się kolejna już edycja Pucharu Klubu. Uroczystość uświetniła swoim udziałem Dyrektor SP 137, Pani Ewa Morzyszek-Banaszczyk oraz wychowawcy klas pływackich: Ilona Rosiak, Dominika Rawicka, Agnieszka Łukomska, Renata Brzostowska i Magdalena Trocińska.

W tym roku przyjęliśmy do naszego Klubu wyjątkowo dużo nowych pływaków. Nowymi członkami naszego Klubu stali się pierwszoklasiści: Aleksy Borowski, Oliwier Brożyński, Igor Ganiec, Ola Grzebieluch, Maksym Lenart, Laura Marciniak, Borys Olszewski, Mateusz Pawlak, Hanna Seliwiak, Krzysiek Urbaniak, Jakub Witek, Nicola Nowak, Jan Salomon. W ciągu ostatniego roku dołączyli do nas również starsi zawodnicy: Adrian Bech, Tymoteusz Borowski, Oskar Dębski, Oliwia Furmaniak, Ignacio Grodzicki, Mikołaj Kowalewski, Piotr Lesiak, Krystian Lewandowski, Mikołaj Mikoś, Artur Strzemecki, Dominik Wdówka, Roksana Wodecka, Weronika Klimaszewska i Helena Płuciennikowska.

Każdy z nowo przyjętych zawodników dostał na dobry początek "wyprawkę Klubowicza", która zawierała czepek, ręcznik, koszulkę. Wszystko to zapakowane w użyteczny plecak. Upominki zostały opatrzone logiem Klubu dzięki firmie Sitodruk s.c. ze Rzgowa. Poza tym każde dziecko dostało prezent: coś dla zdrowia, wygody i przyjemności. Odbyły się również zaległe dekoracje dzieci, podczas których wręczono medale i dyplomy z Ligi Dzieci i Młodzików oraz Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8 i 9 lat ( megatiming.pl).

Następnie odbyły się zawody pływackie klasy II na łączonym dystansie 50 metrów: 25 metrów dowolnym i 25 metrów grzbietem oraz dla kolejnych grup treningowych 100m zmiennym, kolejno kl. 3, 4, 5, 6, 7 i grupa najstarsza.

Najlepsza szóstka dziewcząt i chłopców w poszczególnych grupach wiekowych otrzymała pamiątkowe dyplomy (wydruk Genesis) oraz nagrody rzeczowe, zaś pierwsza trójka została udekorowana medalami z logo Klubu opatrzonymi okolicznościowym nadrukiem w wykonaniu firmy Terkol. Najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymali wielki pamiątkowy puchar za największą zgromadzoną liczbę punktów w klasyfikacji FINA.

W tegorocznym Pucharze Klubu laureatami zostali Roksana Wodecka uzyskując 2045 punktów i Patryk Leśniewski z łącznym wynikiem 1276 punktów.

Wszystkie nagrody i medale zostały zakupione z funduszy własnych Klubu.

Ostateczne tabele PK2017 w pliku PDF  Puchar Klubu 2017 lub www otwórz w nowym oknie.

Prosimy o informację e-mailem jeśli gdzieś jest pomyłka, będziemy na bieżąco sprawdzać.

 

Należy dodać, że zawodnicy czterokrotnie uzyskali czas lepszy od rekordu Klubu na ww dystansie. w kat 10 (M), 11 (K i M) i 12 (M) lat. Tabele rekordów można sprawdzić tutaj.

Po zawodach dzieci i młodzieży odbyły się zawody dorosłych związanych sercem z naszym Klubem na dystansie 50m, stylem bardzo dowolnym. Zawody te odbyły się w kategorii OPEN (ze specjalnym udziałem Natalii Piekarskiej). Pierwsze miejsce zajął Michał Kapczyński (0:28,52), drugie Tomasz Gajda (0:31,31), natomiast trzecią lokatę zajął Robert Lesiak (0:31,73).

 


Sposób przeliczania czasów na punkty wielobojowe FINA (Światowej Federacji Pływania) jest opisany tutaj: https://goo.gl/dsxRMj
Kalkulator (link do pliku ZIP, który należny pobrać i rozpakować, nie wymaga instalacji): http://www.fina.org/sites/default/files/pointscalculator_0.zip
Zasady naliczania punktów w Pucharze Klubu opisane są w ramce na górze strony.

Gratulujemy wyników!

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


Zdjęcia: Robert Józefik


Puchar Klubu 2017


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Retkińska Szkoła Pływania

Retkińska Szkoła Pływania

Swimrankings

LiveTiming

Drukarnia Genesis Druk

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Delfin Masters
Zatoka Sportu
SP
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001