SKS 137 Delfin

Liga Dzieci i Młodzków - Runda II, 2018

Facebook - to lubię

Pierwszy dzień marca 2018 r. należał do szczęśliwych dla uczniów naszej szkoły - zawodników SKS 137 Delfin.
W zawodach Wojewódzkich Liga Dzieci i Młodzików - runda II, które odbyły się w Skierniewicach, nasi młodzi zawodnicy zdobyli 8 medali zajmując 5. miejsce w klasyfikacji ogólnej, na którą złożyło się 16 klubów pływackich biorących udział w sportowej rywalizacji.

Nasi reprezentanci to:
Natalia Jeziorska, Nina Klatka, Barbara Mączkowska, Ola Nowak, Adrianna Twardowska, Zuzanna Włodarczyk, Oliwia Graczyk, Artur Ciechanowski, Adrian Mikołajczyk, Nikodem Żebrowski, Tymon Borowski, Piotr Kulawiec, Adrian Becht, Katarzyna Adamczyk, Oliwia Furmaniak, Małgorzata Grocholińska, Natalia Piekarska, Jan Gajda, Michał Kąsiel, Karol Kryszczuk, Oliwier Malinowski, Maksym Wiaderny i Maja Grzebieluch.

Do grona sześciu najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach w swoich kategoriach wiekowych zakwalifikowali się:
Katarzyna Adamczyk

1 miejsce i ZŁOTY MEDAL na dystansie 100 m stylem motylkowym
2 miejsce SREBRNY MEDAL na dystansie 50 m stylem dowolnym

Maja Grzebieluch

1 miejsce i ZŁOTY MEDAL na dystansie 100 m stylem motylkowym
3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dystansie 200 m stylem grzbietowym

Jan Gajda

1 miejsce i ZŁOTY MEDAL na dystansie 100 m stylem motylkowym
2 miejsce i SREBRNY MEDAL na dystansie 100 m stylem klasycznym

Barbara Mączkowska

3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dystansie 200 m stylem grzbietowym

Natalia Piekarska

3 miejsce i BRĄZOWY MEDAL na dystansie 100 m stylem motylkowym

Michał Kąsiel

4 miejsce na dystansie 200 m stylem grzbietowym
6 miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym

Nina Klatka

6 miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym

Oliwier Malinowski

6 miejsce na dystansie 100 m stylem motylkowym

6 miejsce zajęła sztafeta 4x50 m stylem zmiennym (11 lat) w składzie: Basia Mączkowska, Jan Gajda, Nina Klatka, Adrian Mikołajczyk

6 miejsce zajęła sztafeta 4x50 m stylem zmiennym (12 lat) w składzie: Michał Kąsiel, Natalia Piekarska, Katarzyna Adamczyk, Oliwier Malinowski.

 

Gratulujemy wszystkim sportowej postawy, uzyskania dobrych życiowych wyników, pobicia kolejnych rekordów Klubowych w swoich kategoriach wiekowych i zdobycia nowych doświadczeń startowych. Dziękujemy za dostarczenie nam mnóstwa sportowych wrażeń.

Gratulujemy wyników.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


PDF Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia: Tomek Gajda, , Krzysztof Grzebieluch

Zdjęcia można wysyłać na adres: sks137delfinlodz@gmail.com (bezpośrednio załączając zdjęcia do maila lub używając takich narzędzi jak Dropbox, Google Drive, OneDrive, WeTransfer. W sprawach filmików prosimy najpierw o kontakt).


Liga Dzieci, 2 Runda, 2018


Liga Dzieci, 2 Runda, 2018


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001