SKS 137 Delfin

Liga Dzieci 3. runda

Facebook - to lubię

III runda zawodów pływackich Liga Dzieci odbyła się na obiekcie sportowym w Konstantynowie Łódzkim w poniedziałek 27 marca 2017.
Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy SKS 137 Delfin w składzie:
Kasia Adamczyk, Małgorzata Grocholińska, Natalia Łobejko, Natalia Piekarska, Ewa trębska, Michał Kąsiel, Karol Kryszczuk, Oliwier Malinowski i Maks Wiaderny.
Była to najcięższa i zarazem najtrudniejsza z dotychczasowych rund. Młodzi sportowcy mieli do wyboru dwie z czterech konkurencji indywidualnych i wyścigi sztafetowe. Trudność polegała właśnie na doborze konkurencji. Wyścigi odbywały się na dystansach 100 m stylem motylkowym, 400 m st. dowolnym, 200 m st. grzbietowym i 100 m st. klasycznym, oraz biegi sztafetowe na dystansie 4x 50 m stylem dowolnym.

Najwyżej uplasowali się delfiniści w wyścigu na 100 m stylem motylkowym
2 miejsce zajął Oliwier Malinowski zdobywając SREBRNY MEDAL
3 miejsce zajęła Kasia Adamczyk zdobywając BRĄZOWY MEDAL

Wysokie 5 miejsce zajął też Michał Kąsiel w wyścigu na dystansie 200 m st. grzbietowym.

38 Karol Kryszczuk

Gratulujemy zawodnikom udanego startu, uzyskania nowych wyników życiowych w poszczególnych konkurencjach i zdobycia kolejnych sportowych doświadczeń.
Dziękujemy naszym pływakom za godne reprezentowanie szkoły i klubu SKS 137 Delfin - Łódź.
Rodzicom tradycyjnie za wsparcie, pomoc organizacyjną i niezawodny, skuteczny doping.

W klasyfikacji generalnej

Kasia Adamczyk zajęła 16 miejsce z 859 pkt, natomiast Michał Kąsiel zajął 17 miejsce zdobywając 637 pkt,

Jako klub zajęliśmy 9 miejsce w łódzkim okręgu.

Trenerzy pływania :-) :-) :-)

Zestawienie wyników zawodników naszego klubu: portal Swimrankings.