SKS 137 Delfin

Liga Dzieci i Młodzików, 1 runda 18/19

Facebook - to lubię

Bardzo dobry start naszych zawodników w pierwszej rundzie zawodów Liga Dzieci i Młodzików 31.10.2018 w Skierniewicach zaowocował uzyskaniem nowych życiówek oraz zdobyciem 9 medali: 4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe w konkurencjach indywidualnych i 2 medale w wyścigach sztafetowych - złoty i brązowy.
Najszybciej pływali:

  • Janek Gajda
    1 miejsce złoty medal 50 m st. motylkowym
    1 miejsce złoty medal 100 m st. zmiennym
  • Feliks Rubin
    1 miejsce złoty medal 100 m st. dowolnym
    2 miejsce 50 m st. klasycznym
  • Katarzyna Adamczyk
    1 miejsce złoty medal 50 m st. motylkowym
    3 miejsce brązowy medal 100 m st. zmiennym
  • Natalia Piekarska
    2 miejsce srebrny medal 50 m st. motylkowym
    3 miejsce brązowy medal 50 m st. klasycznym
  • Adrian Becht
    3 miejsce brązowy medal 50 m st. klasycznym
  • Oliwia Furmaniak
    4 miejsce 100 m st. grzbietowym
    6 miejsce 50 m st. klasycznym
  • Bianka Cieplucha
    5 miejsce 100 m st. zmiennym
  • Oliwier Malinowski
    5 miejsce 50 m st. motylkowym
  • Janek Wirowski
    5 miejsce 100 m st. zmiennym
  • Nicola Powalska
    6 miejsce 50 m st. motylkowym

W wyścigu sztafetowym na dystansie 4X50m st. dowolnym, świetnie spisały się dziewczynki (na co
dzień „Marudy”) z klasy 6 w składzie: Natalia Piekarska, Małgorzata Grocholińska, Oliwia Furmaniak i Katarzyna Adamczyk. Zawodniczki pokonały swoje rywalki sięgając po zwycięstwo i złote medale oraz poprawiając rekord klubowy.
Mocno wystartowali też najmłodsi chłopcy w składzie: Emil Goniszewski, Adam Jałkiewicz, Hubert Lamenta i Feliks Rubin zajmując 3. miejsce i zdobywając brązowe medale.
W klasyfikacji OPEN na najlepszą zawodniczkę i zawodnika wśród 134 startujących dziewcząt na
4. miejscu znalazła się Kasia Adamczyk, 10. Natalia Piekarska, 19. Oliwia Furmaniak,
Na 148 chłopców w pierwszej dwudziestce znaleźli się: na 10. miejscu Oliwier Malinowski i 13. miejscu
Janek Gajda.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom udanych startów!!!

Cieszymy się, że do „pewniaków” dołączają kolejni zawodnicy uzyskujący coraz lepsze wyniki.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska,
P. Kapczyński


Megatiming Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia: Iza Gutenplan, Tomasz gajda, Piotr Kapczyński

Zdjęcia można wysyłać na adres: sks137delfinlodz@gmail.com (bezpośrednio załączając zdjęcia do maila lub używając takich narzędzi jak Dropbox, Google Drive, OneDrive, WeTransfer. W sprawach filmików prosimy najpierw o kontakt).


Liga Dzieci i Młodzików - 1R 18/19


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001