SKS 137 Delfin

Liga Dzieci i Młodzików runda III

Facebook - to lubię

Pływalnia w Aleksandrowie Łódzkim gościła pływaków z klas 4, 5 i 6-tych na zawodach Liga Dzieci i Młodzików runda III. W zawodach wzięło udział 252 zawodniczek i zawodników z 16 klubów okręgu łódzkiego. Z uwagi na długie konkurencje i dużą ilość uczestników impreza trwała blisko osiem godzin. Naszą szkołę i klub SKS 137 Delfin reprezentowali :
11 lat: Sonia Galanciak, Natalia Jeziorska, Nina Klatka, Barbara Mączkowska, Aleksandra Nowak, Adrianna Twardowska, Zuzanna Włodarczyk, Adrian Becht, Tymon Borowski, Artur Ciechanowski, Piotr kulawiec, Mikołaj Mikoś, Adrian Mikołajczyk, Nikodem Żebrowski.

12 lat: Katarzyna Adamczyk, Oliwia Furmaniak, Małgorzata Grocholińska, Natalia Łobejko, Natalia Piekarska, Jan Gajda, Michał Kąsiel, Karol Kryszczuk, Oliwier Malinowski i Maksym Wiaderny.

13 lat: Maja Grzebieluch i Aleksander Wirowski.

 

Miejsce w najlepszej 6 zawodników w poszczególnych konkurencjach wywalczyli:

Jan Gajda
1 miejsce ZŁOTY MEDAL 200 m stylem klasycznym i 200 m stylem zmiennym
Maja Grzebieluch
2 miejsce SREBRNY MEDAL 50 m stylem grzbietowym oraz 200 m stylem klasycznym
Katarzyna Adamczyk
2 miejsce SREBRNY MEDAL 200 m stylem zmiennym

Michał Kąsiel
2 miejsce SREBRNY MEDAL 50 m stylem grzbietowym

Barbara Mączkowska
5 miejsce 50 stylem grzbietowym

Aleksander Wirowski
5 miejsce 200 stylem klasycznym

Oliwia Furmaniak
6 miejsce 50 m stylem grzbietowym, 6 miejsce 200 m stylem klasycznym

W sztafetach 4 x 50 m stylem zmiennym dziewczynki 11 letnie zajęły 6 miejsce w składzie:
Barbara Mączkowska, Natalia Jeziorska, Sonia Galanciak, Nina Klatka

Chłopcy 11 lat miejsce 5 w składzie ;
Adrian Mikołajczyk, Adrian Becht, Jan Gajda, Tymon Borowski

Dziewczynki 12 lat miejsce 2 SREBRNE MEDALE w składzie:
Oliwia Furmaniak, Natalia Piekarska, Natalia Łobejko, Katarzyna Adamczyk

Chłopcy 12 lat miejsce 4 w składzie:
Michał Kąsiel, Karol Kryszczuk, Oliwier Malinowski, Maksym Wiaderny.

 

Jan Gajda wywalczył pierwsze miejsce i puchar w klasyfikacji jedenastolatków na najlepszego zawodnika po trzech rundach Ligii Dzieci.

Kasia Adamczyk i Maja Grzebieluch wywalczyły 4 miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Gratulujemy zawodnikom dobrych wyników, dzielnej postawy na bardzo trudnych zawodach, zdobycia nowych życiówek i kolejnych doświadczeń startowych.
Rodzicom przybyłym na zawody dziękujemy za skuteczny doping i pomoc organizacyjną.

Gratulujemy wyników.

Trenerzy pływania:
I. Gutenplan,
M. Rozwadowska
P. Kapczyński


MegatimingWszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


 

Zdjęcia można wysyłać na adres: sks137delfinlodz@gmail.com (bezpośrednio załączając zdjęcia do maila lub używając takich narzędzi jak Dropbox, Google Drive, OneDrive, WeTransfer. W sprawach filmików prosimy najpierw o kontakt).

Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001