SKS 137 Delfin

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików - 12 lat - wyniki

Facebook - to lubię

W dniach 16-17.06.2016 odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików - 12 lat.

Nasza Klub został sklasyfikowany na 7 miejscu.

Nasi zawodnicy w zawodach uzyskali indywidualnie i sztafetami następujące wyniki:

 

Najwyższe lokaty zajęli:

5. Ewa Zajączkowska 2:56.14 200m grzbietowym,

6. Ewa  Zajączkowska 1:28.97, 100m motylkowym,

6. Jan Walas 1:36.48, 100m klasycznym,

6. Ewa Zajączkowska 1:11.95, 100m dowolnym,

6. Jan Walas 3:21.83, 200m klasycznym,

6. Ewa Zajączkowska 1:21.48, 100m grzbietowym,

oraz 6 miejsce sztafeta mieszana na dystansie 4 x 50m dowolnym z czasem 2:14.92  w składzie:

Oliwier Pawłowski, Jan Walas , Zuzanna Świderska i na ostatnie zmianie Ewa Zajączkowska.

 

Pozostałe wyniki, rezultaty osiągnięte 16.06.2016:

Dziewcząt, 100m motylkowym

6. Zajączkowska Ewa Łódź 1:28.97

7. Świderska Zuzanna Łódź 1:31.50

9. Dałek Zuzanna Łódź 1:47.23

Chłopców, 100m motylkowym

11. Pawłowski Oliwier Łódź 1:41.41

12. Kęska Maksymilian Łódź 1:41.85

13. Pudlarz Adam Łódź 1:53.18

Chłopców, 100m klasycznym

6. Walas Jan Łódź 1:36.48

7. Pawłowski Oliwier Łódź 1:38.22

10. Pudlarz Adam Łódź 1:41.09

12. Krystek Mieszko Łódź 1:44.05

14. Auguściński Mikołaj Łódź 1:48.08

15. Daroszewski Michał Łódź 1:50.45

17. Lobka Kacper Łódź 1:51.87

Dziewcząt, 200m grzbietowym

5. Zajączkowska Ewa Łódź 2:56.14

13. Dałek Zuzanna Łódź 3:07.82

15. Świderska Zuzanna Łódź 3:13.37

Chłopców, 200m grzbietowym

10. Walas Jan Łódź 3:05.44

12. Daroszewski Michał Łódź 3:11.95

16. Auguściński Mikołaj Łódź 3:25.81

19. Lobka Kacper Łódź 3:48.41

Chłopców, 400m dowolnym

15. Kęska Maksymilian Łódź 6:32.84

Sztafety mieszane, 4 x 50m dowolnym

6. SKS 137 Delfin Łódź 1, 2:14.92, w składzie:

Pawłowski Oliwier, Walas Jan, Świderska Zuzanna, Zajączkowska Ewa

12. SKS 137 Delfin Łódź 2, 2:33.85, w składzie:

Kęska Maksymilian, Pudlarz Adam, Dałek Zuzanna, Daroszewski Michał

 

Rezultaty osiągnięte 17.06.2016:

Dziewcząt, 100m dowolnym

6. Zajączkowska Ewa Łódź 1:11.95

12. Świderska Zuzanna Łódź 1:17.90

16. Dałek Zuzanna Łódź 1:21.04

Chłopców, 100m dowolnym

17. Kęska Maksymilian Łódź 1:21.04

18. Daroszewski Michał Łódź 1:22.49

21. Pudlarz Adam Łódź 1:28.91
22. Krystek Mieszko Łódź 1:30.26
23. Auguściński Mikołaj Łódź 1:30.35
24. Lobka Kacper Łódź 1:33.97

Chłopców, 200m klasycznym

6. Walas Jan Łódź 3:21.83

7. Pawłowski Oliwier Łódź 3:29.60

8. Pudlarz Adam Łódź 3:38.98

10. Krystek Mieszko Łódź 3:41.81

12. Lobka Kacper Łódź 4:04.05

Dziewcząt, 100m grzbietowym

6. Zajączkowska Ewa Łódź 1:21.48
13. Dałek Zuzanna Łódź 1:26.03

Chłopców, 100m grzbietowym

12. Walas Jan Łódź 1:27.10

13. Daroszewski Michał Łódź 1:29.73

15. Auguściński Mikołaj Łódź 1:32.33

16. Kęska Maksymilian Łódź 1:33.11

Dziewcząt, 200m zmiennym

12. Świderska Zuzanna Łódź 3:12.73

Sztafety mieszane, 4 x 50m zmiennym

7. SKS 137 Delfin Łódź 1, 2:39.50 w składzie:
Daroszewski Michał, Zajączkowska Ewa, Walas Jan, Pawłowski Oliwier

11. SKS 137 Delfin Łódź 2, 2:47.57, w składzie:

Dałek Zuzanna, Świderska Zuzanna, Pudlarz Adam, Kęska Maksymilian

 

Niestety nie obyło się bez dyskwalifikacji, u chłopców 

na 100m dowolnym (kod o4) i  na 200m grzbietowym (kod g8). :(

Mamy nadzieję że będzie to motywacją do jeszcze bardziej wytężonej i lepszej pracy na treningach.

 

Zestawienie wyników zawodników naszego Klubu dostępne jest również na Swimrankings.pl

 

Serdecznie gratulujemy zawodnikom uzyskanych wyników, a trenerom sukcesu podopiecznych.


Opracowano na podstawie wyników udostępnionych przez ŁOZP.

Punktacja Klubowa dostępna tutaj.

Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001