SKS 137 Delfin

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 11-latków w pływaniu

Facebook - to lubię

27.04.2017 odbyły się Mistrzostwa woj. łódzkiego 11-latków na pływalni MKS Trójka. Nasi zawodnicy wykazali się świetnym przygotowaniem. Srebrnym medalistą został Michał Kąsiel na 100 m grzbietem. Ponadto Oliwier Malinowski zajął 4. miejsce na 50 m. motylkowym, Kasia Adamczyk również 4. miejsce na dystansie 50 m. motylkowym i 5. miejsce 100 m zmiennym. W pierwszej 10 uplasowały się jeszcze obie nasze Natalie (Piekarska i Łobejko) na 50 m. motylkowym - na 7. i 9. miejscu odpowiednio oraz Michał Kąsiel na 100 m. zmiennym na 10. pozycji. Ewie Trębskiej zabrakło 37 setnych sekund do 10. miejsca na 50 m. motylkowym.

Na 28 indywidualnych startów naszych zawodników aż w 15 uzyskano nowe rekordy życiowe. Najbardziej spektakularne poprawy to około 20 sek. w ciągu 4 mc i 2 sek. w 3 tygodnie.