SKS 137 Delfin

OMDO, 3. eliminacja

Facebook - to lubię

4 lutego 2017 roku na pływalni przy WUM w Warszawie odbyły się III eliminacje zawodów z cyklu "Od Młodzika do Olimpijczyka". Nasz klub reprezentowali:

Adrian MIKOŁAJCZYK (2007): 50m dowolny, 50m grzbietowy
Aleksander LICHAŃSKI (2008): 50m klasyczny, 50m motylkowy
Aleksandra NOWAK (2007): 50m grzbietowy, 50m klasyczny
Artur CIECHANOWSKI (2007): 50m grzbietowy, 50m klasyczny
Barbara MĄCZKOWSKA (2007): 50m grzbietowy, 50m klasyczny
Ewa TRĘBSKA (2006): 100m grzbietowy, 50m motylkowy
Feliks RUBIN (2008): 50m dowolny, 50m klasyczny
Jan GAJDA (2007): 50m dowolny, 50m motylkowy
Katarzyna ADAMCZYK (2006): 100m klasyczny, 50m motylkowy
Maksym WIADERNY (2006): 100m dowolny, 100m klasyczny
Małgorzata GROCHOLIŃSKA (2006): 100m dowolny, 100m grzbietowy
Michal KĄSIEL (2006): 100m grzbietowy, 100m zmienny
Natalia MANKO (2008): 50m dowolny, 50m klasyczny
Natalia PIEKARSKA (2006): 100m zmienny, 50m motylkowy
Nikodem ŻEBROWSKI (2007): 50m grzbietowy, 50m klasyczny
Nina KLATKA (2007): 50m dowolny, 50m motylkowy
Oliwia GRACZYK (2007): 50m grzbietowy, 50m klasyczny
Oliwier MALINOWSKI (2006): 100m klasyczny, 50m motylkowy
Piotr KULAWIEC (2007): 50m grzbietowy, 50m klasyczny
Sonia GALANCIAK (2007): 50m grzbietowy, 50m motylkowy
Zuzanna WŁODARCZYK (2007): 50m grzbietowy, 50m klasyczny

Nasi zawodnicy uzyskali następujące wyniki:

Medale zdobyli:

SREBRNY:  Jan  GAJDA (2007) na 50m motylkowy, z czasem: 0:37,92 (206 pkt.)

BRĄZOWY: Emil  GONISZEWSKI (2008) na 50m motylkowy, z czasem: 0:51,35 (83 pkt.)

 

W pierwszej dziesiątce zameldowali się jeszcze:

4 miejsce Aleksander  LICHAŃSKI (2008) na 50m klasyczny, z czasem: 0:53,33 (121 pkt.)
4 miejsce Hubert  PAWLAK (2003) na 200m zmienny, z czasem: 2:51,58 (293 pkt.)
4 miejsce Aleksander  WIROWSKI (2005) na 50m motylkowy, z czasem: 0:33,46 (301 pkt.)
4 miejsce Katarzyna  ADAMCZYK (2006) na 50m motylkowy, z czasem: 0:38,09 (263 pkt.)
4 miejsce Ewa  ZAJĄCZKOWSKA (2004) na 100m grzbietowy, z czasem: 1:18,21 (410 pkt.)

5 miejsce Mateusz  AUGUŚCIŃSKI (2003) na 100m klasyczny, z czasem: 1:24,78 (318 pkt.)
5 miejsce Jan  GAJDA (2007) na 50m dowolny, z czasem: 0:34,73 (218 pkt.)
5 miejsce Feliks  RUBIN (2008) na 50m dowolny, z czasem: 0:38,15 (164 pkt.)
5 miejsce Aleksander  WIROWSKI (2005) na 100m klasyczny, z czasem: 1:27,68 (288 pkt.)

6 miejsce Maja  GRZEBIELUCH (2005) na 50m motylkowy, z czasem: 0:35,81 (317 pkt.)
6 miejsce Marta  KOWALSKA (2008) na 50m motylkowy, z czasem: 0:51,52 (106 pkt.)

7 miejsce Aleksander  LICHAŃSKI (2008) na 50m motylkowy, z czasem: 0:54,83 (68 pkt.)
7 miejsce Feliks  RUBIN (2008) na 50m klasyczny, z czasem: 0:55,98 (105 pkt.)
7 miejsce Barbara  MĄCZKOWSKA (2007) na 50m grzbietowy, z czasem: 0:44,05 (231 pkt.)
7 miejsce Hanna  SZKUDLAREK (2008) na 50m motylkowy, z czasem: 0:55,71 (84 pkt.)

8 miejsce Emil  GONISZEWSKI (2008) na 50m klasyczny, z czasem: 0:56,52 (102 pkt.)
8 miejsce Piotr  KULAWIEC (2007) na 50m klasyczny, z czasem: 0:49,23 (154 pkt.)

9 miejsce Hanna  SZKUDLAREK (2008) na 50m dowolny, z czasem: 0:42,26 (177 pkt.)

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów


Zestawienie wyników na portalu Swimrankings tutaj.

Zestawienie wszystkich wyników na portalu Megatiming

 Wszystkie wyniki w jednym pliku PDF.

  

Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001