SKS 137 Delfin

OMDO - 5. eliminacje

Facebook - to lubię

13 maja odbyły się już ostatnie w tym sezonie eliminacje zawodów pływackich z cyklu Od Młodzika Do Olimpijczyka.

Tradycyjnie już jako pierwsi rozpoczęli rywalizację młodsi zawodnicy, o 7.30 na 50m pływalni olimpijskiej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie spotkali się: Kasia Adamczyk, Ewa Trębska, Natalia Piekarska, Małgosia Grocholińska, Natalka Pożycka, Sonia Lenart oraz Oliwier Malinowski, Michał Kąsiel, Karol Kryszczuk, Jasiek Gajda, Feliks Rubin i Olek Lichański.

Na początku zawodów kapitalnym występem popisał się Feliks Rubin zwyciężając w konkurencji 50m st.dowolnym z nowym rekordem życiowym 0:36,88. Kolejne sukcesy to miejsca w "6" najlepszych:
4. miejsce Olka Lichańskiego 50m st.klasycznym,

4. miejsce Kasi Adamczyk 50m st.motylkowym,

5. miejsce Jasia Gajdy 50m st.dowolnym.

Wszystkie starty w zawodach przyniosły wiele rekordów życiowych, a tym samym zadowolenia i uśmiechu wśród zawodników jak i kibicujących rodziców.

Sesja popołudniowa była udziałem starszych zawodników, a wśród nich znaleźli się: Ewa Zajączkowska, Zuzia Dałek, Maja Grzebieluch, Kornelia Domańska, Olek Wirowski, Mieszko Krystek, Janek Walas, Kacper Dobroszek, Mikołaj Auguściński oraz grupa gimnazjalistów: Mateusz Auguściński, Patryk Leśniewski i Hubert Pawlak.

Tutaj triumfował Olek Wirowski zdobywając dwa medale: srebrny w konkurencji 100 m st.klasycznym i brązowy 50m st.motylkowym.
W tej grupie również nastąpiła duża poprawa wyników, ustanowiono nowe "życiówki", a to daje wiele optymizmu przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski.
Cieszy fakt, że w historii startów w cyklu zawodów OMDO tak duża liczba zawodników zakwalifikowała się do finału sezonu, więc z niecierpliwością czekamy na zawody 10 czerwca.

 

Serdecznie gratulujemy

Trenerzy
Iza Gutenplan, Monika Rozwadowska i Piotr Kapczyński.


wszystkie wyniki

wyniki zawodników Delfina


foto: Łukasz Lichański, Tomasz Gajda, Monika Rozwadowska


OMDO 2016/2017-5e


OMDO 2016/2017-5e - 2. blok


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Retkińska Szkoła Pływania

Retkińska Szkoła Pływania

Swimrankings

LiveTiming

Drukarnia Genesis Druk

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Delfin Masters
Zatoka Sportu
SP
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001