SKS 137 Delfin

Otwarte Mistrzostwa Puław

Facebook - to lubię

W niedzielę, 2 lipca 2017 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław na basenie lokalnego MOSiRu. Zawody odbyły się na otwartej pływalni o długości 50m. Warunki pogodowe były wyjątkowo niesprzyjające zarówno dla zawodników jak i wiernych kibiców - rodziców.

Pomimo tego jedyny nasz zawodnik - Janek Gajda - zdecydował się wystartować i wziął udział w 2 konkurencjach: 50m motylkowym i 50m dowolnym. Biorąc pod uwagę deszcz w trakcie startów osiągnięte wyniki należy uznać za satysfakcjonujące. Janek zajął odpowiednio 3 i 10 m w łącznej klasyfikacji "10 i 11 latków". 

Janek w poniższym materiale, na torze nr 1 (u góry ekranu)

 

Gratulujemy wyników.

 


PDF Wszystkie wyniki

Swimrankings Wyniki naszych zawodników


Zdjęcia: Tomasz Gajda, Anna Gajda


Otwarte Mistrzostwa Puław


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Drukarnia Genesis Druk

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Delfin Masters
Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001