SKS 137 Delfin

"Pokaż jak się zmieniasz"

Facebook - to lubię

   Z radością informujemy, że SKS 137 Delfin - Łódź jako jedyny łódzki klub znalazł się w czołowej dwudziestce klubów z całej Polski biorących udział w konkursie "Pokaż jak się zmieniasz" organizowanym przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

   Konkurs "Pokaż jak się zmieniasz" jest częścią projektu marketingowego o nazwie Klub IKS skierowanego do dynamicznie rozwijających się klubów sportowych. Ma on na celu pomóc im rozwinąć skrzydła w marketingu sportowym.

   Prawo do udziału w konkursie przysługiwało jedynie klubom, które złożyły wniosek o dofinansowane z Ministerstwa Sportu i Turystyki, a było ich ponad 5 000 w całym kraju. Spośród nadesłanych prezentacji konkursowych nasza znalazła się wśród 20 najlepszych. W kolejnym etapie konkursu kapituła złożona z dwóch osób zi MSiT oraz trzech przedstawicieli PGNiG wybierze 5 klubów - najlepszych z najlepszych, które będą walczyły o dofinansowanie obozu sportowego w wysokości 12 000 zł. Ostatni etap wymaga zrealizowania założeń zawartych w prezentacji konkursowej.

   Więcej informacji o konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie projektu www.klubiks.pl oraz na funpage projektu www.facebook.com/KlubIKS

   Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją konkursową poniżej.

Do przeglądania treści poniższej prezentacji na komputerze polecamy korzystanie z 2 dostępnych opcji: (1) przez klikanie strzałek strzalki u dołu prezentacji, (2) poprzez ustawienie funkcji "Autoplay" w prawym dolnym rogu po naciśnięciu zębatego kółeczka kolko, zalecany czas to 4s. 

Do przeglądania treści poniższej prezentacji w telefonie z systemem Android  (wersja 4.0.3 i nowsze) polecamy darmową aplikację ze sklepu Sklep Google PlayPrezi Viewer "Prezi Viewer for Android". Prezentacje najlepiej ogląda się w gdy telefon/tablet jest ustawiony poziomo.

Czas ładowania prezentacji to około 15s i jest niezależny od SKS 137 Delfin - Łódź.

 

Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Drukarnia Genesis Druk

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Delfin Masters
Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001