SKS 137 Delfin

Przed Mistrzostwami Polski Juniorów 14-letnich

Facebook - to lubię

Większość naszych zawodników ma już wakacje. Jednak 14-latkowie:  Hubert Pawlak, Patryk Leśniewski i Mateusz Auguściński już od zakończenia roku szkolnego przygotowywali się do Mistrzostw Polski Juniorów. Pod okiem Pani Moniki Rozwadowskiej trenowali na zgrupowaniu w Olsztynie. Choć czas jak basen wypełniony mieli po brzegi, w ramach relaksu zdążyli zwiedzić nieco stolicę Warmii i Mazur.

Już od jutra można śledzić wyniki naszych zawodników na stronie:

http://sks137delfin.pl/live


Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat


Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat - Zawody


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Retkińska Szkoła Pływania

Retkińska Szkoła Pływania

Swimrankings

LiveTiming

Drukarnia Genesis Druk

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Delfin Masters
Zatoka Sportu
SP
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001