SKS 137 Delfin

Puchar Klubu 2015

Facebook - to lubię

9.01.2016 roku na pływalni przy SP nr 137 w Łodzi odbyły się zawody o Puchar Klubu „137 DELFIN” Łódź. Na zawody oprócz zawodniczek i zawodników poszczególnych grup oraz ich najbliższych, przybyli również zaproszeni goście:
dyrektor szkoły - pani Ewa Morzyszek-Banaszczyk, wicedyrektor - pani Mirosława Dębska oraz wychowawcy klas pływackich.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Dla najlepszej szóstki dziewcząt i chłopców w poszczególnych grupach wiekowych przyszykowano pamiątkowe dyplomy, zaś dla pierwszej trójki medale, a najlepsza zawodniczka i zawodnik puchar puchar.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Na początku powitano nowych członków klubu z klas I i II. Każdy z nowo przyjętych członków dostał od Św Mikołaja, na dobry początek, "zestaw Klubowicza", który m.in. zawiera: plecak, czepek, ręcznik, koszulka,
dla pływaków z I klasy dodatkowo płyta z bajką, a wszystko to zapakowane w użyteczny plecak.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Ponadto każdy zawodnik zrzeszony w Klubie otrzymał bidon z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem.

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 2

Następnie odbyły się zawody pływackie klasy II na dystansie 50 metrów - 25 metrów kraulem i 25 metrów grzbietem.
Wśród dziewcząt zwyciężyła Natalia Mańko, natomiast wśród chłopców najlepszy wynik osiągnął Feliks Rubin.

 

Dziewczęta Czas    Chlopcy Czas
1. Natalia Mańko 0:50,73    1. Feliks Rubin 0:50,06
2. Nina Klatka 0:57,43    2. Aleksander Lichanski 0:55,68
3. Natalia Jeziorska 1:00,23    3. Adrian Mikołajczyk 1:04,85
4. Zuzanna Włodarczyk 1:01,20
5. Wiktoria Adamek 1:02,42
6. Sonia Lenart 1:04,74
7. Adrianna Twardowska 1:05,88
8. Oliwia Graczyk 1:07,63

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Po dekoracji uczniów klasy 2 i wręczeniu wszystkim drobnych upominków, rozpoczęły się starty na dystansie 100 m stylem zmiennym pozostałych grup wiekowych.

Klasyfikacja w poszczególnych grupach wyglądała następująco:

Klasa 3

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Karina Łysakowska 895 pkt   1. Jan Gajda 474 pkt
2. Katarzyna Adamczyk 502 pkt   2. Michał Kąsiel 459 pkt
3. Ewa Trębska 365 pkt   3. Oliwier Malinowski 316 pkt
4. Natalia Piekarska 355 pkt   4. Jan Stępiński 306 pkt
5. Natalia Łobejko 309 pkt   5. Aleksander Szewczyk 282 pkt
6. Sandra Papis 251 pkt   6. Sebastian Urbański 281 pkt
7. Malgorzata Grocholinska 216 pkt   7. Maksym Wiaderny 266 pkt
      8. Bartosz Rutkowski 255 pkt
      9. Mateusz Michałowski 197 pkt
      10. Bartłomiej Zalasa 196 pkt
      11. Karol Kryszczuk 150 pkt
      12. Bartosz Muras 143 pkt
      13. Bartosz Wolny 86 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

 
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 4

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Maja Grzebieluch 988 pkt   1. Aleksander Wirowski 448 pkt
      2. Igor Brzeziński 284 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 5

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Wiktoria Raczyńska 1609 pkt   1. Jan Walas 812 pkt
2. Ewa Zajączkowska 1117 pkt   2. Oliwier Pawłowski 774 pkt
3. Alicja Konarska 904 pkt   3.Mikołaj Auguściński 564 pkt
4. Zuzanna Dałek 850 pkt   4. Adam Pudlarz 559 pkt
      5. Maksymilian Kęska 536 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klbub SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

Klasa 6

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Anna Kaczyńska 1747 pkt   1. Hubert Mielczarek 1215 pkt
2. Amelia Wiaderna 1069 pkt   2. Hubert Pawlak 998 pkt
3. Zuzanna Świderska 903 pkt   3. Kacper Straszyński 946 pkt
4. Weronika Łyszkowska 769 pkt   4. Mateusz Chudzik 806 pkt
5. Agata Linder 691 pkt   5. Artur Kołaciński 793 pkt
      6. Mateusz Auguściński 783 pkt
      7. Gabriel Pesci 733 pkt

Grupa Gimnazjum +

Dziewczęta Punkty    Chlopcy Punkty
1. Zuzanna Dzwonnik 3037 pkt   1. Marcin Kawczynski 2982 pkt
2. Ewelina Włodarczyk 2987 pkt   2. Wojciech Felińczak 2897 pkt
3. 2897 2892 pkt   3. Ignacy Łysiak 2896 pkt
4. Nikola Junak 2740 pkt
5.Marta Pabin 2450 pkt

 

Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin
Puchar Klubu SKS 137 Delfin

 

Na zakończenie zawodów wręczony został Puchar Klubu dla osoby, która zdobyła łącznie największą ilość punktów.
W tej edycji Pucharu Klubu zdobyła Zuzanna Dzwonnik z wynikiem 3037 punktów.
Gratulacje!!!


Puchar Klubu 2015 - 9.01.2016


Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001