SKS 137 Delfin

sprawdzian klas 3 - MKS Trójka

Facebook - to lubię

12 lutego 2016 roku, na zaproszenie trener MKS Trójka Łódź, pani Ewy Ciepluchy, wzięliśmy udział w sprawdzianie w formie zawodów, który miał dać pogląd na poziom przygotowania przed zawodami finałowymi klas 3. Oprócz nas wystartowały ekipy: MKS „Trójki” Łódź, UKS SP 149 w Łodzi oraz UKS 55 w Łodzi.

Zawody rozegrane zostały na dystansach 50 metrów stylem dowolnym, 25 metrów stylem motylkowym, 50 metrów stylem grzbietowym oraz 25 metrów stylem klasycznym.
Nasza reprezentacja wystartowała w składzie:

  • Kasia Adamczyk,
  • Bartosz Balbierz,
  • Piotr Bednarz,
  • Jaś Gajda,
  • Małgosia Grocholińska,
  • Michał Kąsiel,
  • Natalia Łobejko,
  • Karina Łysakowska,
  • Oliwier Malinowski,
  • Natalia Piekarska,
  • Bartosz Rutkowski,
  • Ewa Trębska,
  • Maksym Wiaderny,

Nasz udział możemy uznać jako bardzo udany.

Najwyżej sklasyfikowane zawodniczki i zawodnicy to:
Karina Łysakowska 1 miejsce i złoty medal na dystansie 50 metrów stylem dowolnym,
Karina Łysakowska 1 miejsce i złoty medal na dystansie 25 metrów stylem motylkowym,
Michał Kąsiel 2 miejsce i srebrny medal na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym,
Jaś Gajda 2 miejsce i srebrny medal na dystansie 25 metrów stylem klasycznym,
Ewa Trębska 3 miejsce i brązowy medal na dystansie 25 metrów stylem motylkowym,
Jaś Gajda 3 miejsce i brązowy medal na dystansie 25 metrów stylem motylkowym,
Michał Kąsiel 4 miejsce i pamiątkowy dyplom na dystansie 25 metrów stylem motylkowym,
Kasia Adamczyk 5 miejsce i pamiątkowy dyplom na dystansie 25 metrów stylem motylkowym,
Bartosz Rutkowski 6 miejsce i pamiątkowy dyplom na dystansie 25 metrów stylem klasycznym,
Oprócz wyżej wymienionych w pierwszej dziesiątce uplasowali się:
Ewa Trębska 7 miejsce na dystansie 25 metrów stylem klasycznym,
Oliwier Malinowski 7 miejsce na dystansie 25 metrów stylem motylkowym,
Kasia Adamczyk 8 miejsce na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym,
Maksym Wiaderny 8 miejsce na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym,
Bartosz Balbierz 9 miejsce na dystansie 50 metrów stylem dowolnym,
Natalia Piekarska 9 miejsce na dystansie 25 metrów stylem motylkowym,
Natalia Piekarska 10 miejsce na dystansie 50 metrów stylem dowolnym,
Natalia Łobejko 10 miejsce na dystansie 25 metrów stylem motylkowym,
Bartosz Balbierz 10 miejsce na dystansie 25 metrów stylem motylkowym.

 

Serdecznie gratuluję uzyskanych wyników , zdobytych medali i dyplomów!!!
Dziękuję gorąco za wsparcie i pomoc wychowawczyni klasy – pani Iwonie Strumińskiej.
Wszystkim Rodzicom Delfinków, którzy głośno dopingowali jesteśmy niezmiernie wdzięczni i prosimy o więcej.
Prowadzący grupę – Jacek Łukomski

Relacja i zdjęcia tutaj.

Udostępnij

Polecamy

ŁOZP

Swimrankings

MegatimingSP

Delfin Masters

Biuro promocji i reklamy Scorpius Bis

Drukarnia Genesis Druk

Zatoka Sportu
 

Nr Konta

BGŻ BNP Paribas

52 1600 1462 1837 5923 2000 0001